Herná podložka ASUS Cerberus Mat Mini

9,99 €
6,99 €
Cena bez DPH: 5,83 €
Kód produktu: 398426
ASUS

Herná podložka ASUS Cerberus Mat Mini [90YH01C3-BDUA00]

ASUS Cerberus Mat, nová rada herných podložiek pod myš, je určená pre hráčov a je vybavená skvelými prvkami pre pohodlné, rýchle a presné ovládanie myši pri intenzívnych herných maratónoch. Patrí medzi ne konzistentná povrchová štruktúra, protišmyková prírodná kaučuková základňa, nemrviace sa a trvanlivé švy a optimalizovaná pevnosť. Sú k dispozícii tri rôzne veľkosti - XXL, Plus a Mini - aby vyhovovali potrebám všetkých užívateľov, takže si vyberte tu svoju a ovládnite herné bojisko!

Konzistentná povrchová štruktúra zaisťuje presné ovládanie pre akýkoľvek typ myši - myš s nízkym snímačom, s vysokým senzorom, optickou alebo laserovou myšou. So všetkými dokonale ovládnete herné bojisko!

Nešmykľavá podložka z prírodného kaučuku poskytuje viac než 1,3x väčšiu priľnavosť než bežné podložky pod myš, čo vám dáva plnú kontrolu i pre intenzívne herné maratóny.

Vezmite Cerberus Mat Mini kamkoľvek so sebou: je tenká iba 2mm! Pokiaľ balíte na cesty, vložte podložku do notebooku alebo ju vložte priamo do tašky.

  • Konzistentná štruktúra povrchu je optimalizovaná pre všetky typy myší.
  • Protišmyková podložka z prírodného kaučuku zaisťuje 1,3x lepšiu priľnavosť než bežné podložky pod myš.
  • Tenká, ľahká a prenosná
  • Rozmery: 250 x 210 x 2 mm


  • Recenzie na Herná podložka ASUS Cerberus Mat Mini

    Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.