Herná podložka pod myš Razer Sphex V2 Gaming Desktop Skin

19,99 €
17,99 €
Cena bez DPH: 14,99 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 387555
Razer

Herná podložka pod myš Razer Sphex V2 Gaming Desktop Skin [RZ02-01940100-R3M1]

Razer predstavuje Sphex V2, ultra tenkoprofilovú hernú podložku na svete. Razer Sphex V2, ktorú sa neda porovnatť s inými hernými podložkami pod myš, poskytuje maximálnu precíznosť snímania optických aj laserových myší na najtenšom povrchu aký bol kedy vyrobený. Príľnavosť podložky Sphex V2 ju umožňuje bez problémov prisať a odstrániť na/z akéhokoľvek povrchu a teda Vám umožní vziať ju so sebou, kamkoľvek idete.

Podložka Razer Sphex V2 bola vyrobená s jedným hlavným cieľom, aby bola cenovo dostupnou vysoko výkonnou hernou podložkou pre každého. A výsledky hovoria samé za seba. Sphex V2 drží krok s inými podložkami pod myš v presnosti a kvalite snímania optických aj laserových myši. Povrch má pritom minimálny odpor, takže myš po ňom môže doslova letieť bez akéhokoľvek odporu.

Inovatívne lepidlo použité pri podložke Razer Sphex V2 umožňuje jednoducho ju pripojiť a odstrániť a robí ju tak ideálnym spoločníkom na cestách. A nebojte sa toho, že sa zašpiní, nakoľko ju môžete umyť a bude znovu ako nová. Vďaka použitým materiálom je možné Razer Sphex V2 v prípade potreby umyť, vysušiť a používať ďalej, čo je vymoženosť doteraz neznáma v tejto triede podložiek.

Razer Sphex V2 prináša nový prístup k herným podložkám pod myš, aký ste ešte nevideli. Ultra tenká hrúbka Vám umožňuje hrať na hernej podložke, ktorý je doslova kožou povrchu pracovnej plochy.  • Príľnavá spodná strana drží na akomkoľvek povrchu.
  • Stredne veľká podložku pod myš vhodná pre väčšinu herných prostredí.
  • Extra tenká, aby nekládla žiadne obmedzenie Vášmu hernému zážitku.
  • Vynikajúca kvalita snímania pre laserové aj optické myši.

  • Rozmery:355 x 254 x 0,5 mm.


  • Recenzie na Herná podložka pod myš Razer Sphex V2 Gaming Desktop Skin

    Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.