Herná podložka pod myš Roccat Hiro 3D Supremacy Surface

predĺžená záruka na tento produkt je 3 mesiacov
3
39,99 €
29,99 €
Cena bez DPH: 24,99 €
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 210823
Roccat

Herná podložka pod myš Roccat Hiro 3D Supremacy Surface [ROC-13-411]

Ak hľadáte pre podložku, ktorá ponúka najvyššie zrýchlenie a vlastnosti zlepšujúce presnosť v kombinácii s niektorými z najpokročilejších technológií aké boli kedy použité v hernej podložke, nehľadáte nič iné ako Roccat Hiro 3D Supremacy Gaming Surface Mousepad.

Vďaka exkluzívnemu 3D vulkanizovanému silikónovému povrchu je pohyb myši na podložke Roccat Hiro proste úžasne hladký a bez námahy a napriek tomu ponúka neuveriteľnú presnosť. Roccat Hiro poľahky zvyšuje rýchlosť a kontrolu akejkoľvek myši na fenomenálnu úroveň a poskytuje Vám hernú výhodu.

A s radom ďalších exkluzívnych inovácií, vrátane hladkých, zaoblených hrán, ktoré sa nestrapkajú, je Roccat Hiro ideálny nástroj pre všetkých hráčov, ktorí chcú dominovať.

Roccat Hiro ponúka exkluzívny vulkanizovaný silikónový povrch s komplexnou 3D štruktúrou, ktorá prináša maximálnu rýchlosť pohybu myši a kontrolu na oboch osiach X a Y pre dokonalé prevedenie príkazov v každej hre.

Na rozdiel od väčšiny podložiek sú okraje podložky Roccat Hiro hladké a zaoblené, kvalitné na prvý pohľad. A vďaka lisovanej hornej a spodnej vrstve sa okraje podložky Roccat Hiro nestrapkajú a prinášajú trvanlivosť, ktorá sa premieta do dlhšej životnosti, bez ohľadu na to, ako agresívne hráte.

Nekĺzavá gumová základňa podložky Roccat Hiro ponúka skalopevnú platformu, takže sa nebudete musieť vysporiadať s nepresnými príkazmy na obrazovke spôsobené jej kĺzaním. Jej hmotnosť tiež prispieva k stabilite a poskytuje tak zvýšenú stabillitu počas hektického hrania. Plus ponúka podložka Roccat Hiro konštrukciu tlmiacu nárazy, ktorá poskytuje maximálne pohodlie počas i tých najdlhších herných sedení.

Vďaka svojej Covert-Tech povrchovej úprave umožňuje Roccat Hiro ultra tichý pohyb myši pre tiché a nerušené zadávanie príkazov.

Pokročilý Force Field ochranný náter robí povrch podložky Roccat Hiro odolným proti vode a jednoduchým na čistenie, takže je ľahké byť v najlepšej forme pre ďalšiu hru.

Roccat Hiro je vyrobená s použitím najmodernejších materiálov a metód, takže si môžete byť istí, že Vám poskytne maximálnu výdrž a výkonnosť, misiu po misii, hru po hre.Roccat_Hiro+  • Vulkanizovaný silikónový povrch s komplexnou 3D štruktúrou pre maximálnu dominanciu v rýchlosti a kontrole.
  • Lisovaná konštrukcia s hladkými, zaoblenými hranami, ktoré sa nestrapkajú.
  • Covert-Tech povrchová úprava pre ultra tichý pohyb myši.
  • Nekĺzavá gumená základňa absorbujúca nárazy ako stabilná platforma pre maximálne pohodlie.
  • Force Field ochranný náter odolný proti vode sa ľahko čistí.
  • Kvalitné použité materiály pre maximálnu životnosť, misiu po misii.

  • Rozmery: 350 x 250 x 2,5 mm.

  • Súvisiace produkty (1)