Herná podložka pod myš Roccat Kanga XXL Choice Cloth

predĺžená záruka na tento produkt je 3 mesiacov
3
Cena s DPH
19,99 €
Cena bez DPH: 16,66 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 367100
Roccat

Herná podložka pod myš Roccat Kanga XXL Choice Cloth [ROC-13-018]

Siahnite si na najlepšieho spojenca Vašej hernej myši - Roccat Kanga, podložku, ktorá ponúka dôkladne vyladený látkový povrch, testovaný ROCCAT profesionálnym dizajnérskym tímom na viac než 80 rôznych druhoch myší. Užívajte si pohodlie v kontakte s podložkou a povrch príjemný na dotyk spolu s ideálnymi rozmermi 850 x 3300 mm a hrúbkou len 2 mm. Využívajte pri hrách vylepšené snímanie zmien osí a presným balansom medzi x-y a precízny pohyb a ovládanie myši pomocou maximálne kvalitného povrchu podložky. Pogumovaný rub podložky zabraňuje kĺzaniu podložky a zabezpečuje tak bezpečné držanie podložky na mieste aj počas náročného hrania.

Dôkladne testovaná
Vysokokvalitný látkový povrch na Roccat Kanga bol dôkladne otestovaný ROCCAT expertmi na viac než 80 druhoch myší. Roccat Kanga tak bola postavená na tých najrelevantnejších informáciách, ktoré Vám skutočne umožnia ešte viac vylepšiť svoj arzenál herných nástrojov. Posuňte sa vpred tam, kde je to potrebné najviac.

Choďte s prúdom
Vyskúšajte si vylepšené snímanie zmien osí s presným balansom medzi x-y a precíznym sledovaním pohybu a ovládania myši pomocou vysokokvalitného povrchu podložky Roccat Kanga. Akonáhle pohnete myšou, Kanga ponúka povrch s bleskovým reakčným časom, ktorý nespôsobuje žiadne spomalenia alebo zasekávanie. Blesková rýchlosť tam, kde ju potrebujete.

Žiadne kĺzanie
Pogumovaná spodná strana podložky zabezpečuje, že drží na svojom mieste bezpečne aj počas toho najakčnejšieho hrania. V spoľahlivosti sa nerobia kompromisy.

Pohodlné rozmery
Pri návrhu Roccat Kanga bolo za samozrejmú potrebu považované maximálne pohodlie pri používaní. Preto ponúka povrch príjemný na dotyk a ideálne rozmery 850 x 330 mm s hrúbkou 2 mm, čo Vám poskytne dostatok priestoru na pohyb bez strachu o to, že prídete o kontakt s podložkou lebo z nej zídete kvôli nedostatku miesta. U Roccat Kanga očakávajte len pohodlie.Roccat_Kanga


  • Dôkladne testovaný látkový povrch poskytuje pohodlie, vysokú kvalitu a príjemný pocit na dotyk.
  • Pogumovaný spodok prináša excelentnú stabilitu a bezpečnosť pri pohybe.
  • Podložka funguje dokonale s akoukoľvek hernou myšou.
  • Vylepšené snímanie zmien osí umožňuje presný balans medzi x-y.
  • Rozmery: 850 x 330 x 2 mm.


  • Recenzie na Herná podložka pod myš Roccat Kanga XXL Choice Cloth

    Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.