Herné slúchadlá Asus ROG Delta Core

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
109,99 €
69,99 €
Cena bez DPH: 58,33 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 397895
ASUS

Herné slúchadlá Asus ROG Delta Core [90YH00Z1-B1UA00]

Darček - Stojan na slúchadlá ASUS ROG Metal Stand v cene 14,99 €
Pre hráčov počítačových hier máme pripravený stojan na slúchadlá Asus ROG Metal Stand s pevnými gumovými nožičkami. V priestore nezaberie veľa miesta a vaša náhlavná súprava bude vždy po ruke. Je koniec s večne zamotanými káblami na vašom stole. Stojan na slúchadlá Asus ROG Metal Stand je vyrobený z hliníka. Jeho hmotnosť je 250 g

Kľúčové vlastnosti:

 • Hráči počítačových hier ocenia stojan na slúchadlá Asus ROG Metal Stand
 • Nezaberie veľa miesta
 • O stabilitu sa starajú pevné gumové nôžky
 • Už žiadne zamotané káble na stole
 • Stojan na slúchadlá Asus ROG Metal Stand je vyrobený z hliníka
Zobraziť celý popis darčeka

ROG Delta Core je 3,5mm herný headset, ktorý podporuje všetky vaše obľúbené herné platformy: PC, Mac, mobilné telefóny, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. ROG Delta Core, vybavená exkluzívnymi meničmi ASUS Essence, vzduchotesnými komorami a technológiou presmerovania zvukových signálov, prináša zvuk s vysokým rozlíšením a hlboké, úderné basy, ktoré vás úplne vtiahnu do hry. Ergonomické náušníky v tvare písmena "D" s polstrovaním ROG Hybrid poskytujú vylepšený komfort. S vynikajúcou kvalitou zvuku a dokonalým vyvážením funkcií je headset ROG Delta Core pripravený stať sa základným prvkom vášho herného arzenálu.

Pre headset ROG Delta Core sme vylepšili naše exkluzívne meniče ASUS Essence o technológiu smerovaného zvukového signálu, ktorá oddeľuje zvuky vysokej, nízkej a strednej frekvencie a znižuje tak rušenie medzi frekvenčnými pásmami pre čistejší a jasný zvuk. Meniče navyše disponujú širokou frekvenčnou odozvou 20Hz-40kHz, ktorá poskytuje neuveriteľne silné basy a optimalizovaný herný zvuk, takže si môžete vychutnať každý detail a zároveň sa nechať úplne pohltiť akustickými efektmi.

Headset ROG Delta Core, ktorý bol do posledného detailu vyladený našimi inžiniermi, disponuje rozšírenou oblasťou okolo meničov a exkluzívnym dizajnom vzduchotesnej komory pre lepšiu izoláciu a nerušené, prirodzene znejúce zvuky.

Headset ROG Delta Core je dodávaný s odnímateľným jednosmerným boomovým mikrofónom, ktorý je naladený tak, aby vynikol váš hlas pre jasnejšiu a jednoduchšiu komunikáciu s vašimi spoluhráčmi.

ROG Delta Core má ergonomické náušníky v tvare písmena "D", ktoré v porovnaní s bežnými oválnymi náušníkmi lepšie zodpovedajú tvaru ľudských uší. Prinášajú tak pri nekonečných herných maratónoch lepšie a pohodlnejšie nosenie, keďže znižuje kontaktnú plochu až o 20%.

Zvukové komory vo vnútri každého náušníka sú naklonené o 12 stupňov, čo zodpovedá prirodzenému uhlu ľudských uší. Tento šikmý dizajn nielenže poskytuje lepší komfort, ale tiež pomáha zlepšiť kvalitu zvukového signálu tým, že mu umožňuje prechádzať priamo do zvukovodu.

Koliesko pre nastavenie hlasitosti a mikrofón so spínačom priamo na náušníku umožňuje robiť okamžité úpravy zvuku a behom hry stlmiť alebo zapnúť mikrofón. S intuitívnym ovládaním na dosah ruky môžete sústrediť svoju pozornosť na hru a nie na nastavenie vášho vybavenia.

ROG Delta Core poskytuje dva typy polstrovania, z ktorých si môžete vyberať podľa vašich potrieb alebo preferencií. Náušníky s polstrovaním ROG Hybrid, ktoré kombinujú bielkovinnú kožu a sieťovinu, sú tučnejšie, priedušnejšie a tvarované tak, aby ideálne vyhovovali vašim dlhým herným tréningom. Náušníky z bielkovinnej usne sú pomerne užšie a mäkšie, čo oceníte najmä behom vašich ciest.

Headset ROG Delta Core disponuje 3,5mm konektorom, ktorý mu umožňuje použitie na takmer všetkých herných platformách vrátane PC, Mac, mobilného telefónu, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

 • Podpora pre platformu PC, Mac, PS4, Xbox One, Nintendo Switch a mobilné zariadenia
 • Vylepšený komfort s ergonomickým polstrovaním náušníkov ROG Hybrid
 • Exkluzívne meniče ASUS Essence, vzduchotesná komora a technológia presmerovanie zvukových signálov pre pohlcujúce zvukové zážitky
 • Ovládanie na náušníku pre jednoduché nastavenie hlasitosti a vypínanie mikrofónu
 • Dĺžka kábla 1,5 metra
 • Hmotnosť 346 g

  Obsah balenia:

 • Asus ROG Delta Core
 • Odnímateľný mikrofón
 • Adaptér na 3,5mm jack/mikrofón
 • Návod na použitie
 • Recenzie na Herné slúchadlá Asus ROG Delta Core

  Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.