Herné slúchadlá Logitech G435 Lightspeed Wireless Bluetooth Gaming Headset, modré

89,99 €
64,99 €
Cena bez DPH: 54,16 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 434227
Logitech

Herné slúchadlá Logitech G435 Lightspeed Wireless Bluetooth Gaming Headset, modré [981-001062]

Logitech G435 vytvorený pre súčasnú generáciu hráčov - ultraľahké, živé farebné prevedenie, udržateľné a flexibilné Dokonalé na hranie multiplatformových hier

G435_zaciatok


Logitech, popredný inovátor herných technológií a zariadení, stanovila dnes nový zlatý štandard so vzrušujúcou novinkou. Ultraľahké bezdrôtové slúchadlá, Logitech G435, určené pre moderných herných zákazníkov. Dnes predstavená bezdrôtová herná náhlavná súprava Logitech G435 prináša na všetkých frontoch-pohodlie, cenovú dostupnosť, udržateľnosť, zábavné farebné možnosti, podporu viacerých platforiem a ďalšie.


"Spotrebitelia, najmä mladí hráči, sa veľmi zaujímajú o svoju planétu a dôsledky zmeny klímy, ako aj o cenu, funkčnosť a sadu funkcií svojich produktov," povedal Ujesh Desai, generálny riaditeľ spoločnosti Logitech G. „Skonštruovali sme G435 so zámerom-postaviť pre týchto používateľov našu najľahšiu, najdostupnejšiu a najudržateľnejšiu hernú náhlavnú súpravu, pričom nebudeme robiť kompromisy v štýle, univerzálnosti a pokročilých funkciách, ako sú mikrofóny vytvárajúce lúče a podpora viacerých platforiem. “


S hmotnosťou iba 165 gramov je G435 ultra ľahký a dostatočne pohodlný na celodenné nosenie. G435 je vhodný pre širokú škálu ľudí, ale jeho dizajn bol optimalizovaný pre malé až stredné veľkosti hlavy. Je tiež vybavený voliteľným obmedzovačom hlasitosti.


G435 je najudržateľnejšia herná bezdrôtová náhlavná súprava, akú sme doteraz vyrobili. Je to certifikovaný CarbonNeutral®, čo znamená, že financujeme vysokokvalitné certifikované kompenzácie uhlíka, aby sme znížili uhlíkový vplyv produktu na nulu. Plastové diely obsahujú minimálne 22 percent recyklovaného obsahu od spotrebiteľa a papierové obaly pochádzajú z lesov certifikovaných FSCTM. Výberom tejto hernej náhlavnej súpravy robíte svoju časť pomoci pri podpore zodpovedného manažmentu svetových lesov.


Kombinácia bezdrôtovej technológie LIGHTSPEED 2,4 GHz s technológie Bluetooth, vám dáva slobodu bezdrôtového pripojenia k počítaču, systému PlayStation alebo mobilnému zariadeniu. LIGHTSPEED Wireless sa pripája k počítaču alebo Playstation prostredníctvom adaptéra USB-A 2,4 GHz a poskytuje výkon vyladený pre potreby hráčov. Podpora Bluetooth vám umožňuje pripojiť sa k mobilnému zariadeniu a hrať hry alebo počúvať hudbu.


Jeho 40 mm meniče poskytujú bohatý a pohlcujúci zvuk, zatiaľ čo mikrofóny s duálnym tvarovaním lúčov eliminujú potrebu mikrofónu s výložníkom. Pokročilé mikrofóny tvarovania lúča tiež znižujú hluk pozadia a zároveň zosilňujú váš hlas, takže budete znieť, že ste v rovnakej miestnosti ako vaši priatelia.


Kľúčové informácie:
 • Ultra ľahký dizajn: Váži iba 165 gramov a ponúka ten najväčší komfort na trhu. Najľahšie bezdrôtové slúchadlá.
 • Dvojaké pripojenie: USB Lightspeed technológiu alebo Bluetooth. Možnosť mať pripojený telefón a zároveň PC je nenahraditeľná. Vydrží až 18 hodín nepretržitého hrania.
 • Celodenný komfort: Náušníky sú z rovnakej pamäťovej peny ako u slúchadiel G335, sú teda komfortné a vydržíte ich mať na hlave po celý pracovný deň.
 • Impozantný zvuk: 40mm neodymiové meniče prinášajú vysokú kvalitu zvuku.
 • Integrovaný mikrofón: Vďaka dvom integrovaným mikrofónom budete počuť jasne a zreteľne. Tieto slúchadlá získali oficiálny certifikát spoločnosti Discord, je tak zaručená nielen kvalita prijímaného zvuku, ale aj toho vydávaného.
 • Špeciálne farby: Okrem čiernej prichádza aj biela / fialová kombinácia a modro-ružový variant!
 • Chráni prírodu: Produkt je vyrobený z 22% z recyklovaného plastu a má nulovú CO2 stopu, je teda tzv. Carbon Neutral.
 • Pestrá kompatibilita: Slúchadlá sú kompatibilné s Nintendo Switch a Nintendo Switch Oled po najnovšej aktualizácii firmwaru.

  Návod na update:
  • Pripojiť a nabiť slúchadlá k PC
  • Stiahnuť aktualizáciu z oficiálnej stránky Logitech
  • Spustiť súbor .exe a kliknúť na Continiue (Pokračovanie) a Start • Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách