Herné slúchadlá Razer Kaira Pro for Xbox

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
Po dohraní odkúpime naspäť
189,99 €
139,99 €
Cena bez DPH: 116,66 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Možnosť poistenia:
Poistenie náhodného poškodenia a odcudzenia na 1 rok
21 €
Poistenie náhodného poškodenia a odcudzenia na 2 roky
31 €
Predĺžená záruka o 1 rok
17 €
Predĺžená záruka o 2 roky
30 €
Kód produktu: 416318
Razer

Herné slúchadlá Razer Kaira Pro for Xbox [RZ04-03470100-R3M1]

Pozerajte videá či počúvajte hudbu bez prekážajúcich káblov. Tieto bezdrôtové slúchadlá Razer majú žiadaný tvar náušníkov, dostatočne zakryjú ucho, ale zostávajú kompaktné. Ich uzavretá konštrukcia je navíc zárukou absolútnej izolácie okolitých ruchov. Bezdrôtové slúchadlá Razer Kaira Pro for Xbox sú osadené Bluetooth a rádiofrekvenčnou technológiou na bezdrôtové pripojenie k zariadeniu, čo zaistí pohodlné používanie za akýchkoľvek okolností. S frekvenčným rozsahom 20 až 20000 Hz budete presvedčení o tom, že si užijete počúvanie tak, ako nikdy. Môžu sa chváliť tým, že sú obohatené o mikrofón na komunikáciu. Tieto bezdrôtové slúchadlá Razer sú vybavené bezdrôtovým rozhraním Bluetooth vo verzii 5.0. Hlasitosť hudby či vo videách možno regulovať integrovaným ovládačom. Pri plnom nabití budú fungovať až 15 h. Páčiť sa vám bude aj rgb podsvietenie. Bezkáblové slúchadlá Razer sú zostrojené na platformu PC, Xbox ONE a Xbox Series.

Táto bezdrôtová náhlavná súprava Xbox Series X | S obsahuje aj membrány s titánovým povrchom, vďaka čomu dodajú každému vokálu, ktorý budete počuť, väčšiu čistotu, takže všetky prijaté správy budú vždy ostré a čisté.

Snímací vzor na tomto odnímateľnom 9,9 mm mikrofóne má v porovnaní s kardioidným mikrofónom väčšie potlačenie šumu zo strán a poskytuje skutočnú rekreáciu vášho hlasu vďaka citlivej nízkofrekvenčnej odozve a otvorenému krytu mikrofónu určenému na minimálnu prekážku.

Aby sme vás počas herných maratónov udržali v špičkovej forme, naša nová priedušná väzba minimalizuje tvorbu potu a tepla generovaného kontaktom s pokožkou, zatiaľ čo vylepšená hustota ultra mäkkej peny výrazne znižuje prítlačnú silu náhlavnej súpravy.

V tejto bezdrôtovej náhlavnej súprave Xbox Series X | S je ukrytý druhý mikrofón, ktorý funguje bez superkardioidného mikrofónu Razer ™ HyperClear - praktický, keď potrebujete hovoriť pri dochádzaní, či už ide o mobilné hry alebo odpovedanie na hovory.Vychutnajte si realistický priestorový zvuk, ktorý umožňuje náhlavnej súprave umiestniť zvuk s presnou presnosťou, čo zvyšuje vaše povedomie v hre, aby ste získali konkurenčnú výhodu a skutočne pohlcujúci zážitok.

S podporou aplikácie Razer ™ Headset Setup for Xbox získate zvuk tak, ako chcete, s prístupom k hlbším možnostiam prispôsobenia zvuku, ako sú osobné predvoľby ekvalizéra, monitorovanie mikrofónu a ďalšie.
Technická špecifikácia

 • Frekvenčná odozva 20 Hz - 20 kHz
 • Impedancia 32 Ohm pri 1 kHz
 • Senzitivita 108 dB
 • Veľkosť meniča 50mm
 • Typ vodiča Razer ™ TriForce Titanium
 • Ušné vankúše z pamäťovej peny FlowKnit
 • KonektivitaPriamo na Xbox / prostredníctvom bezdrôtového adaptéra Xbox pre Windows 10, Bezdrôtový dosah: 10 m, Bezdrôtová frekvencia: 2,4 GHz / 5 GHz
 • Kompatibilita Xbox One / Xbox One S / Xbox One X/ Xbox Series X|S

  Ostatné parametre

 • Hmotnosť 332g
 • Životnosť batérie do 15 hodin s Chroma osvetlením