Herné slúchadlá Steelseries Arctis Prime

149,99 €
59,99 €
Cena bez DPH: 49,99 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 424069
SteelSeries
 
Chceš ušetriť 5 € ? Tento produkt predávame aj ako rozbalený za 54,99 €

Herné slúchadlá Steelseries Arctis Prime [61487]

Všetky aspekty Arctis Prrime, ktoré boli vyvinuté spolu s poprednými svetovými hráčmmi eSports, boli precízne navrhnuté s jediným cieľom: víťazstvom.

Vysoko verné zvukové ovládače

Pokročilé vysoko verné zvukové ovládače s rovnakým prémiovým hardvérom a vyladením z ArctisPro, kalibrované pre maximálne rozlíšenie detailov pri najvyšších úrovniach hrania, vďaka čomu Vaše uši dokážu jasne identifikovať smerové stopy, vzdialenosť a všetky zvukové stopy medzi nimi.

Frekvenčný rozsah zvuku

Prémiové meniče reproduktorov s magnetmi s vysokou hustotou reprodukujú krištáľovo čistý zvuk až do 40 000 Hz, čo je viac ako dvojnásobok rozsahu bežných herných slúchadiel, takže budete počuť kompletný rozsah každého zvuku v hre.

Ľahká hliníková zliatina a oceľová konštrukcia

Každý komponent bol navrhnutý pre extrémnu životnosť bez dodatočnej hmotnosti a bol starostlivo vytvorený z najkvalitnejších ľahkých kovových komponentov, aby prežil aj to najintenzívnejšie opotrebenie v priebehu času.

Hluková izolácia

Prémiové náušníky do uší podobné mäkkej koži, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali dlhodobý komfort ale aj izoláciu hluku.

Mikrofón ClearCast s certifikáciou Discord

Mikrofón používa rovnaký obojsmerný dizajn, aký používajú posádky paluby lietadlových lodí na vynikajúce potlačenie hluku, takže Vaše hlasové príkazy budú jasné a prirodzené.

Ovládanie na slúchadlách

Ovládanie umožňuje jednoduché nastavenie hlasitosti za chodu a stlmenie mikrofónu priamo na slúchadlách bez toho, aby ste museli bojovať s káblom alebo nastaveniami uprostred zápasu.

Univerzálny odnímateľný 3,5 mm kábel

Kábel je kompatibilný so všetkými hernými platformami vrátane PC, Xbox, PlayStation a Switch a zároveň je odnímateľný na oboch koncoch pre ľahký transport a ochranu pred jeho poškodením.