Hogwarts Legacy

digitálna distribúcia
Cena s DPH
69,99 €
Cena bez DPH: 58,33 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 458189
WarnerEN dabing

Hogwarts Legacy [XBOX ONE digital]

Pozor, jedná sa o digitálnu verziu! Po kúpe vám bude kľúč zaslaný formou SMS a na e-mailovú adresu.


O hre

Vaše dedičstvo je to, čo z neho urobíte.

Hogwarts Legacy je pohlcujúca akčná RPG hra s otvoreným svetom odohrávajúca sa vo svete, ktorý bol prvýkrát predstavený v knihách slávneho Harryho Pottera. Vydajte sa na dobrodružnú cestu známymi a novými miestami, kde budete skúmať a objavovať fantastické zvieratá, prispôsobovať si postavu a vyrábať elixíry, ovládať čarovanie, zlepšovať talenty a stať sa čarodejníkom, akým chcete byť.

Zažite Rokfort v roku 1800. Vašou postavou je študent, ktorý má kľúč k prastarému tajomstvu, ktoré hrozí roztrhnutím čarodejníckeho sveta. Objavte pocit života na Rokforte, keď si vytvárate spojencov, bojujete s temnými čarodejníkmi a nakoniec rozhodujete o osude čarodejníckeho sveta. Vaše dedičstvo je to, čo z neho urobíte. Zažite to, čo je doteraz nepísané.


TrailerPozor, jedná sa o digitálnu verziu! Po kúpe vám bude kľúč zaslaný formou SMS a na e-mailovú adresu.


HOGWARTS LEGACY software © 2023 Warner Bros. Entertainment Inc. Developed by Avalanche Software. WIZARDING WORLD and HARRY POTTER Publishing Rights © J.K. Rowling. PORTKEY GAMES, HOGWARTS LEGACY, WIZARDING WORLD AND HARRY POTTER characters, names and related indicia © and ™ Warner Bros. Entertainment Inc.


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách