Hot Wheels Unleashed [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
42,99 €
Cena bez DPH: 35,83 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 436233
MilestoneEN dabing
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Hot Wheels Unleashed [Steam] [PC digital]

Rýdza radosť z pretekov! Zbierajte najúžasnejšie autá na svete, budujte šialené trate a súťažte v tých najnapínavejších pretekoch!

Riaďte autá svojich snov!

Čakajú na vás tie najúžasnejšie, najrýchlejšie a nejjedinečnějšie dodávky a neuveriteľne výkonná autá. Sadnite si za volant celého radu vozidiel s vlastnou osobnosťou a štýlom, rôznymi vlastnosťami a úrovňou vzácnosti. To najlepšie zo sveta Hot Wheels je tu! Ukážte, že ste tí najlepší, a odomknite si prémiová autá a mimoriadne predmety a vďaka kozmetickému editoru zo svojho auta urobte jedinečné majstrovské dielo.

Závoďte tak, ako by vás všetci sledovali!

Pripravte sa na rýdzu radosť a predveďte svoje jazdecké schopnosti! Driftujte ako profík, nabite si zrýchlenie a preskakujte slučkami, aby ste prekonali čas, súpera i samotnú gravitáciu! Trúfnete si na výzvu? Bum, jackpot: pretekajte bok po boku s kamarátom v lokálnom režime rozdelenej obrazovky pre 2 hráčov alebo čeľte až 12 hráčom online na celosvetových súťažiach. Čím ťažšia výzva, tým slávnejší triumf!

Popustite uzdu kreativite!

Obrovské tematické ihriská sú pripravené na organizovanie strhujúcich zápasov. Bavte sa na trati i mimo nej vďaka týmto nádherne detailným a interaktívnym prostrediam, kde môže každý predmet hrať svoju úlohu a byť skutočnou súčasťou vášho okruhu! Môžete si dokonca postaviť pretekársku trať vo vlastnej izbe a prispôsobiť priestor pomocou nábytku a predmetov, ktoré počas svojej cesty nájdete. A vďaka nesmierne výkonnému editoru je tvorba tých najšialenejších tratí jednoduchšia ako kedykoľvek predtým! Otáčajte a naťahujte ikonické oranžové kúsky tratí a vytvorte si jedinečný dizajn, potom pridajte špeciálny zrýchľovač, slučky, prekážky a exkluzívne interaktívne prvky a postavte si svoj závodný raj. Podeľte sa o svoje výtvory so svetom alebo si užite bláznivé trate, ktoré vytvorili ostatní hráči.

NASTAL ČAS ROZBEHNÚŤ ZÁBAVU! • Názov vydavateľa: Milestone
 • Názov vývojára Milestone
 • Dátum vydania: 30.09.2021
 • Pegi: 3
 • Žáner: Závody

  Minimálne požiadavky:
  Operačný systém: Windows 8.1 (64-Bit)
  Procesor: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6350
  Pamäť: 8 GB RAM
  Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 960 / GeForce GTX 1050
  Pevný disk: 22 GB voľného miesta
  DirectX: Verzia 11
  Jedná sa o digitálnu verziu hry Hot Wheels Unleashed, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  HOT WHEELS UNLEASHED™ © 2021. Published and Developed by Milestone S.r.l. All rights reserved. HOT WHEELS™ and associated trademarks and trade dress are owned by, and used under license from, Mattel. ©2021 Mattel. All manufacturers, accessory suppliers, names, tracks, sponsors, brands and associated imagery featured in this game are trademarks and/or copyrighted materials of their respective owners.

 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  EN dabingDE titulkyPL titulky

  Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách