OSLÁV S NAMI 20 ROKOV!
×

Huawei Band 7, graphite black

52,90 €
49,90 €
Cena bez DPH: 41,58 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 446546
Huawei
 
Chceš ušetriť 9,91 € ? Tento produkt predávame aj ako rozbalený za 39,99 €

Huawei Band 7, graphite black [55029077]

Huawei Band 7 je nástupcom modelu Huawei Band 6, s ktorým zdieľa dizajn a väčšinu parametrov či funkcií. Novinka ponúka tenký dizajn s hrúbkou jeden centimeter a nízku hmotnosť 16 gramov, takže ani počas celodenného nosenia nebudete náramok na ruke takmer cítiť, no aj napriek tomu v sebe ukrýva batériu, ktorá zvládne až dva týždne bežného používania.

O produkte

 • Bezhraničná sila v tenkom balení
  Úžasný AMOLED displej náramku sa akoby vznáša vo vzduchu a sedí na vysoko priedušnom remienku, ktorý sa ľahko ovinie okolo zápästia. Mimoriadne úzke rámy ohraničujú obsah na obrazovke a upozorňujú na služby a funkcie, ktoré máte radi.
 • Upevnite svoj štýl
  Úchvatná grafitová čierna, divoká zelená, osviežujúca ružová a ohnivá červená premenia vaše zápästie na výkladnú skriňu celej škály chutí a odtieňov života.
 • Ukážte svoju najlepšiu tvár
  S viac ako 4 000 vynikajúcimi ciferníkmi na výber a funkciou Always On Display (AOD), ktorá zobrazuje kľúčové informácie, keď je displej vypnutý.
 • Sledujte Mesiac zo svojho zápästia
  Nový ciferník zobrazuje osem mesačných fáz, ako je nov, spln a prvá štvrť, takže romantika noci nikdy nie je mimo dosahu.
 • Noste so sebou obľúbenú fotografiu
  Premeňte cenný obrázok na nezabudnuteľný ciferník pomocou aplikácie HUAWEI Health, aby ste mali svojho milovaného domáceho maznáčika, vzácnu spomienku alebo ikonický obrázok stále na očiach a na dosah ruky.
 • Batéria na pohľadanie
  Batéria je viac než vybavená na to, aby zvládla služobné cesty a dovolenky, pričom beží až dva týždne v typických scenároch používania a až 10 dní pri scenároch intenzívneho používania. Exkluzívne rýchle nabíjanie HUAWEI vám môže poskytnúť energiu, ktorú potrebujete, keď vás tlačí čas, pričom vydrží dva dni používania iba za päťminútové nabíjanie!
 • TruSeen
  HUAWEI Band 7 podporuje automatické monitorovanie SpO2 a srdcovej frekvencie, ktoré umožňuje hardvér HUAWEI TruSeen 4.0 a inteligentný algoritmus úspory energie, ktorý vás automaticky vibrovaním upozorní, ak sa hladina kyslíka v krvi alebo srdcová frekvencia odchýlia od zdravého rozsahu.
 • TruSleep
  Sledovač HUAWEI TruSleep 2.0 robí z vášho spánku prioritu číslo jedna, identifikuje šesť hlavných problémov súvisiacich so spánkom a zároveň ponúka viac ako 200 vedecky podložených návrhov – takže môžete sladko snívať tým správnym spôsobom!
 • TruSport
  96 povzbudzujúcich cvičebných režimov zahŕňa aktivity, ktoré si najviac vážite, a mnoho ďalších, od behu cez bicyklovanie, plávanie... až po jogu! Fitness systém HUAWEI TruSport sleduje metriky na vysokej úrovni, ako je index bežeckých schopností, VO2Max, čas na zotavenie a tréningový efekt, s tipmi založenými na údajoch a zapájaním úloh na splnenie TriRing, aby ste mohli makať! Vonkajší cyklus je podporovaný iba pre telefóny, ktoré podporujú GPS a používajú EMUI 5.0/iOS 9.0 alebo novší.
 • TruRelax
  HUAWEI Band 7 je navrhnutý pre telo, myseľ a dušu. Monitorovanie stresu HUAWEI TruRelax prichádza s upokojujúcimi dychovými cvičeniami, ktoré vás okamžite dostanú do zóny pohodlia, a Healthy Living Shamrock ponúka včasné upozornenia na hydratáciu a lieky, takže sa budete určite cítiť skvele počas celého dňa.
 • Váš všestranný inteligentný asistent
  HUAWEI Band 7 vás zapojí do života tým, že vám poskytne priamy prístup k najdôležitejším funkciám telefónu, ako sú prichádzajúce hovory a správy, predpoveď počasia a ovládanie hudby. Môžete dokonca použiť náramok na okamžitú snímku vášho telefónu alebo posielať rýchle odpovede na správy.
 • Tak šikovný
  HUAWEI Band 7 má ešte niekoľko praktických funkcií:
  • Nájdi môj telefón - Jednoducho vyhľadajte svoj telefón prehrávaním zvuku na ňom cez pásmo.
  • Stačí klepnutie - Získajte kľúčové správy na prvý pohľad, dotykom prebudíte obrazovku.
  • Vodotesnosť - Idete plávať, alebo sa ponárať? Žiadny problém! Náraok je vodotesný až do hĺbky 50 metrov.

  Technická špecifikácia

  Displej
  Veľkosť: 1,47"
  Rozlíšenie: 194 x 368 pixelov
  Technológia: neuvedené
  Dotykový: Áno + tlačidlo napájania a funkcie
  Telo
  Materiál tela: polymér
  Šírka remienka: neuvedené
  Dĺžka remienka: neuvedené
  Materiál remienka: silikón
  Stupeň ochrany: 5 ATM vode odolnosť
  Dáta
  Bluetooth: verzia 5.0 + BLE, 2,4 GHz
  GPS: nie
  NFC: nie
  Senzory: akcelometer
  gyroskop
  optický snímač srdcového tepu a frekvencie
  krokomer
  senzor SpO2
  Vlastnosti: budík
  stopky
  meranie spálených kalórií
  meranie spánkového režimu
  Batéria
  Kapacita: 180 mAh
  Typ: neuvedené
  Výdrž batérie: 14 dní typická
  Nabíjanie: nabíjací magnetický port
  Doba nabíjania: neuvedené
  Napätie: 5V - 1A / 1.5 A / 2 A
  Ostatné
  Kompatibilita: Android 6.0 a novší
  iOS 9.0 a novší
  Reproduktor: nie
  Mikrofón: nie
  Prevádzková teplota: -10 / 45°C
  Rozmery tela: 44.35 x 26 x 9.99 mm
  Hmotnosť tela: 16 g

  Obsah predajného balenia:

  • HUAWEI Band 7
  • Nabíjacia kolíska a kábel
  • Dokumentácia

  Produktové video


  Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách