Huawei Freebuds Pro 2, silver frost

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
Cena s DPH
199 €
Cena bez DPH: 165,83 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
Kód produktu: 447130
Huawei

Huawei Freebuds Pro 2, silver frost [55035974]

Slúchadlá HUAWEI Freebuds Pro 2 poskytujú dokonalý zážitok z počúvania. Sú vybavené Hi-Res Dual Sound systémom s vysokým rozlíšením, trojitým mikrofónom ANC, trojitým adaptívnym ekvalizérom, certifikáciou HWA a Hi-Res Wireless, aby si si mohol vychutnať každý autentický tón.

Prečo kúpiť Huawei Freebuds Pro 2 ?

 • Počúvanie, o akom sníva každý
  Slúchadlá HUAWEI FreeBuds Pro 2 ponúkajú prispôsobenie v reálnom čase a vynikajúci zvukový zážitok. Neustále prinášajú optimálnu kvalitu zvuku tým, že plynule prispôsobujú zvuk úrovni hlasitosti v reálnom čase, štruktúre tvojho zvukovodu a spôsobu nosenia.
 • Rozmanitosť zvukových efektov
  HUAWEI FreeBuds Pro 2 boli vyvinuté v spolupráci s firmou Devialet a prinášajú preto všetky textúry a farby, ktoré sa skrývajú v každej hudobnej skladbe, či už ide o prudké basy s krištáľovou kvalitou zvuku. Plne tak reprodukujú emocionálnu pôsobivosť pôvodnej nahrávky. Okrem nespočetných zvukových efektov poskytujú HUAWEI FreeBuds Pro 2 audiofilom a hudobným nadšencom aj nástroje, ktoré potrebujú na prispôsobenie počúvania podľa svojho gusta.
 • Nová akustická paradigma
  Nasaď si slúchadlá HUAWEI FreeBuds Pro 2 a nechaj sa unášať bohatou kaskádou zvukov, textúr a detailov, ktoré ďaleko presahujú tvoj sluchový rozsah - od 14 Hz do 48 kHz - s úžasnými výškami, prudkými basmi a všetkým čo je medzi nimi a ešte oveľa ďalej .
 • Prinášajú počúvanie do posledného detailu
  Slúchadlá HUAWEI FreeBuds Pro 2 podporujú kodek LDAC s vysokým rozlíšením4a sú certifikované HWA aj Hi-Res Audio Wireless, takže podporujú bleskurýchly prenos až 990 kb/sa prenášajú čistý zvuk s vysokou vernosťou, ktorý nešetrí detaily.
 • Zelená hlasu, červená hluku
  Slúchadlá HUAWEI FreeBuds Pro 2 so 4 mikrofónmi potláčajú hluk pri hovoroch, hudbe a filmoch a nikdy neprekážajú tvojmu okoliu, pretože využívajú mikrofón s kostným vedením, tri ďalšie mikrofóny a exkluzívnym algoritmom pre potlačenie hluku DNN (deep neural network), ktorý má ako 100 miliónov hlasových vzoriek, ktoré potláčajú všetky druhy rušivých vplyvov od hlučných vagónov metra až po veterné počasie.
 • Hĺbkové potlačenie hluku
  Prelomový trojmikrofónny systém potlačenia hluku s tromi vysoko citlivými mikrofónmi zvyšuje priemernú hĺbku ANC o 15% v porovnaní s predchádzajúcim produktom a prispieva k širšiemu frekvenčnému rozsahu (50 Hz - 3 000 kHz) s maximálnou hĺbkou ANC až 47 dB.
 • Zvuk na mieru
  Šikovný dynamický ANC prepne slúchadlá do optimálneho režimu potlačenia hluku v reálnom čase vďaka schopnosti rozpoznať štruktúru zvukovodu, stav nosenia a okolitý hluk tak, aby každý tón znel verne. Zistíš, že aj kabíny lietadiel sú vďaka slúchadlám zbavené nežiaduceho hluku.
 • Keď akustika stretne estetiku
  HUAWEI FreeBuds Pro 2 sa dodávajú v mnohých farbách, ktoré uspokoja jedinečný štýl každého audiofila. Mrazivo chladná modrá Silver Blue vyvoláva spomienky na nočnú oblohu, jemný kovový lesk Silver Frost prepožičiava slúchadlám ostrejší vzhľad a biela Ceramic White ponúka diskrétnejší a elegantnejší štýl.
 • Bezproblémové pripojenie dvoch zariadení
  Android, iOS alebo Windows – je to jedno. Slúchadlá môžeš vždy pripojiť k dvom zariadeniam súčasne prostredníctvom Bluetooth a prepínať medzi nimi v reálnom čase. U zariadenia HUAWEI môžeš tiež otvoriť nabíjacie puzdro a telefón, tablet alebo počítač automaticky zobrazí vyskakovacie okno pre spárovanie alebo opätovné pripojenie.
 • Odolnosť proti vode a potu
  Stupeň krytia IP54 znamená, že si HUAWEI FreeBuds Pro 2 môžeš užívať aj v každodennom živote a nemusíš sa obávať poškodenia potom alebo dažďom.
 • Režim nízkej latencie
  HUAWEI FreeBuds Pro 2 znižujú latenciu pri hraní hier na najnižšiu úroveň vďaka pokročilým algoritmom.
 • Dlhá výdrž batérie
  HUAWEI FreeBuds Pro 2 vydrží s nabíjacím puzdrom až 30 hodín počúvaní, a keď potrebuješ doplniť energiu, môžeš ich dokonca nabíjať z telefónu alebo tabletu.
 • Intuitívne ovládanie pomocou šikovných gest
  HUAWEI FreeBuds Pro 2 sú vybavené jednoduchým ovládaním, vďaka ktorému nemusíš neustále vyťahovať telefón.

Technická špecifikácia

Základné parametre
Typ nosenia:do uší - earbud
Technológia ANC:áno
Adaptívne prispôsobenie uchu:áno
Vylepšenie basov:áno
Duálne pripojenie:áno
Rýchle nabíjanie:áno
Aktívne potlačenie hluku:áno
Senzor nosenia:áno
Napájanie a výdrž
Počet pripojených samostaných zariadení súčasne:2
Čas nabíjania slúchadiel:40 minút
Čas nabíjania nabíjacieho puzdra (bez slúchadiel vo vnútri):60 minút s použitím kábla
120 minút pomocou bezdrôtového nabíjania
Čas prehrávania: na 1 nabitie: 6,5 hodiny (s deaktivovaným ANC)
na 1 nabitie: 4 hodiny (s povoleným ANC)
s nabíjacím puzdrom: 30 hodín (s deaktivovaným ANC)
s nabíjacím puzdrom: 18 hodín (s povoleným ANC)
Kapacita batérie jedného slúchadla:55 mAh
Kapacita nabíjacieho puzdra:580 mAh
Rozmery
Každé slúchadlo:29.1 x 21.8 x 23.7 mm
Hmotnosť slúchadla:5,9 g
Nabíjacie puzdro:47.50 x 67.9 x 24.5 mm
Hmotnosť Nabíjacieho puzdra:52,1 g
Ostatné
Reproduktor:11 mm dynamický menič so štyrmi magnetmi
Bluetooth:5.2
Ovládanie: poklepanie
potiahnutie hore/dole
stlačenie a podržanie

Obsah predajného balenia:

 • slúchadlá
 • nabíjacie puzdro
 • USB-C kábel
 • dokumenty


Recenzie na Huawei Freebuds Pro 2, silver frost

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.