VIANOCE na PlayGoSmart
×

Huawei Watch 3, brown

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
409 €
265 €
Cena bez DPH: 220,83 €
 
QUATRO - nákup na splátky
Kúpiť na splátky cez QUATRO
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
Kód produktu: 432128
Huawei

Huawei Watch 3, brown [55026819]

Huawei Watch 3 majú zakrivený displej a puzdro vyrobené z nerezovej ocele.. Okrem toho dostali úplne novú otočnú korunku, ktorá vie snímať rôzne úrovne tlaku a vďaka haptickej odozve sa tak veľmi ľahko a pohodlne ovládajú. Nechýba detekcia pádu a SOS funkcia. Veľkou výhodou je, že sa dajú používať bez smartfónu, vďaka eSIM. Zvládnu teda nielen dátové pripojenie (4G), ale aj hlasové hovory.

Prečo kúpiť Huawei Watch 3 ?

 • Vyskúšaj niečo lepšie
  Ovládaj HUAWEI WATCH 3 Series pomocou dotykového displeja, bočného tlačidla a plne otočnej korunky. Otoč korunkou pre ľahké prechádzanie funkciami na displeji a nastavenie hlasitosti.
 • Ciferník, ktorý si vždy chcel
  Rad HUAWEI WATCH 3 má štýlové predinštalované ciferníky vrátane animovaných, ktoré každý deň naozaj oživia. V obchode HUAWEI WATCH Face Store je k dispozícii viac ako 1 000 návrhov. Samozrejme si tiež môžeš vyrobiť vlastné ciferníky. Bav sa vytváraním vlastných animovaných ciferníkov, kedy vo svojom telefóne vytvoríš 5-10 sekundová videá a premeníš s nimi svoj ciferník v niečo výnimočné.
 • Smart ovládanie
  Aplikácie sú miestom, kde sa rad HUAWEI WATCH 3 naozaj predvedie. Sú usporiadané na jasnom a ľahko ovládateľnom mriežkovom displeji a interakcia s každou aplikáciou je úplne prirodzená a plynulá.
 • Život vo väčšom meradle
  Rad HUAWEI WATCH 3 je vybavená architektúrou duálnej čipovej sady, ktorá nielen zvyšuje výkon, ale tiež zaisťuje plynulý chod aplikácií. V kombinácii so smart algoritmom úspory energie 3.0 získaš výdrž batérie, ktorá podporuje nepretržité monitorovanie zdravia a kondície po celé dni. S HUAWEI WATCH 3 si môžeš užiť 3-denné používanie pri štandardnom scenári smart režimu a neuveriteľné 14-denné používanie v režime ultra dlhej výdrže baterie.
 • Žiadne zbytočné zdržiavanie
  Potreba nabíjať zariadenia celé hodiny nie je práve to čo v dnešnej dobe hľadáme. Použi svoj HUAWEI telefón k reverznému nabíjaniu rady HUAWEI WATCH 3 a rozlúč sa so zdĺhavým nabíjaním raz a navždy.
 • eSIM mobilné volania
  S využitím technológie eSIM funguje rad HUAWEI WATCH 3 ako nezávislé komunikačné zariadenia. Telefonujte, prehrávajte hudbu a sťahujte aplikácie bez pripojenia k telefónu.
 • Celia - tvoja nová pomocná ruka
  Všetci občas potrebujeme trochu pomôcť - to je okamih, kedy na scénu prichádza Celia, osobný hlasový asistent HUAWEI. Nainštalovaná na samotnú rad HUAWEI WATCH 3 ti Celia pomôže s telefonovaním, ovládaním tvojich zariadení a rýchlym hľadaním užitočných informácií. Navyše môžeš pomocou funkcie Voice Memo zaznamenávať dôležité informácie z ciest.
 • Tvoj bezpečnostný plán
  Ak smart hodinky radu HUAWEI WATCH 3 detegujú pád, okamžite sa prepnú do núdzového režimu a upozornia tebou určený kontakt. Prípadne stlač päťkrát otočnou korunku a okamžite odišli hovor záchrannej službe.
 • Celodenný monitoring SpO2
  Zisťujte svoju hladinu kyslíka v krvi (SpO2) pomocou TruSeen 4.5+, ktorý využíva pokročilú svetelnú technológiu k presnej detekcii molekúl kyslíka v krvi, a to aj za nízkych teplôt či vo vyšších nadmorských výškach. Aj s nižšou spotrebou energie TruSeen 4.5+ budeš môcť sledovať hladinu kyslíka v krvi.
 • Zostaň informovaný
  Prejdením prstom doprava na domovskej obrazovke otvor HUAWEI Assistant a získaj tak prístup k oznámeniam. Pozri sa na svoje prebiehajúcej úlohy, vrátane cvičení, volanie, hudby, stopiek atď. Ponúkame jednoduchší spôsob, ako žiť múdrejší život.
 • Viac ako 100 cvičiacich režimov
  Objav viac ako 100 cvičebných režimov - 19 profesionálnych režimov pre halové a vonkajšie športy a 85 vlastných režimov s automatickou detekciou cvičenie pre 6 najbežnejších typov tréningu. Sleduj všetky svoje zdravotné dáta podrobne zobrazené v aplikácii HUAWEI Zdravie vo svojom telefóne a uži si vynikajúce sledovanie vonkajšie trasy s multimódovým snímačom polohy GNSS.
 • Detektor teploty pokožky
  Používaj senzor pre meranie teploty na hodinkách HUAWEI WATCH 3 a okamžite zisti teplotu svojho tela. Sleduj svoje zdravie a staraj sa o neho vždy tým najlepším možným spôsobom.
 • Poznaj od srdca sám seba
  Novo vylepšená technológia sledovania srdcového tepu TruSeen 4.5+ od spoločnosti HUAWEI je vybavená LED diódou 6v1 a štyrmi fotodiódami pre väčší príjem svetla. Krycie sklo snímača zo zafírového skla umožňuje lepšie prenikanie svetla, nižší výkon a pohodlnejšie nosenie. Pokročilé algoritmy navyše poskytujú presnejšie sledovanie srdcovej frekvencie.
 • Zvuk pod kontrolou
  Ovládaj prehrávanie hudby v telefóne pomocou radu HUAWEI WATCH 3 a synchronizuj si zoznamy skladieb v telefóne s reproduktormi Huawei.
 • Jednoduché volania s pomocou gest
  Vďaka niekoľkým jednoduchým gestám ruky budeš mať nad prichádzajúcimi hovormi pevnú kontrolu. Zovri päsť a uvoľni ju, aby si mohol prijať hovor, alebo otoč zápästia do strany, aby si hovor stlmil.
 • Hraj sa s aplikáciami
  Stiahni si aplikácie priamo do HUAWEI WATCH 3 prostredníctvom aplikácie HUAWEI AppGallery, čo je trh s vlastnými aplikáciami HUAWEI. Nájdi aplikácie tretích strán pre hudbu, fitness, každodenné nástroje, cestovanie a veľa ďalších.
 • Dokonalá spúšť
  Bez fotiek to nie je ono. Získaj skvelo vyzerajúce fotografie spoločne so všetkými svojimi priateľmi pomocou funkcie Vzdialená spúšť. Ovládaj fotoaparát svojho telefónu a pomocou korunky približujte a odďaľujte podľa potreby.

Technická špecifikácia

Displej
Veľkosť: 1.43"
Rozlíšenie: 466 x 466px @ 326ppi
Technológia: AMOLED
Telo
Rozmery tela: 46.2 x 46.2 x 12.15 mm
Hmotnosť tela: 54 g
Materiál tela: nerezová oceľ + keramika
Materiál remienku: koža
Pamäť
Vnútorná pamäť: 16 GB
Operačná pamäť (RAM): 2 GB
Operačný systém: Harmony OS 2.0
Dáta
eSIM: áno
Bluetooth: 5.2, BLE, BR
Wi-Fi: áno, 2.4GHz
GPS: áno, GPS + GLONASS + Galileo + Beidou
NFC: áno (google pay nie je podporované)
Ďalšie senzory: senzor zrýchlenia
gyroskop
geomagnetický senzor
senzor okolitého svetla
optický snímač srdcovej frekvencie
teplotný senzor
barometer
Batéria
Výdrž: 3 dní priemerného využívania
14 dní využívania v šetrnom režime
Kapacita: 450 mAh
Bezdrôtové nabíjanie: áno, 10W
Ostatné
3G sieť: HSDPA 850 / 900 / 1800 / 1900 / 2100 / 800
4G sieť: LTE 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 18, 19, 20, 26, 38, 39, 40, 41
Mikrofón: áno
Reproduktor: áno
Zvýšená odolnosť: 5ATM
Kompatibilita: Android 6.0 a vyšší
iOS 9.0 a vyšší

Obsah predajného balenia:

 • hodinky
 • nabíjací dok
 • nabíjací kábel
 • dokumentácia

Produktové video


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách