Hubris PS5

39,99 €
34,99 €
Cena bez DPH: 29,16 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 472471
CybornCZ dabing

Hubris [PS5]Na prístup k hre sa vyžaduje virtuálna realita PlayStation VR2.

O hre


Hubris je sci-fi akčná adventúra vytovrená špeciálne na VR. Hra berie inšpiráciu z Half Life Alyx. Dodáva modelu z Alyx-u jednoduchý crafting, pohybový systém, ktorý zahŕňa lezenie, plávanie a skákanie.

V hre Hubris hráte ako nováčik v zácviku v ktorom sa chcete stať agent obávaného Order of Objectivity, tiež známe ako OOO. Spolu s pilotkou Luciou ste poslaný na planetoidný pás systému Twin Planet, kde máte násjť agentku Cyanh-u.

Drsné prostredie, teraformované zem a divoká planéta vám vaše prežitie nebudú zjednoduchovať. Budete musieť využiť obratnosť a silu aby ste prežili ako skutočný agent OOO. Naučíte sa vyrábať zbrane a ovládať rôzne vozidlá a stroje, ktoré vám pomôžu pri prežití, pretože existujú aj ďalšie frakcie, ktoré túžia odhaliť zabudnuté tajomstvá OOO.

O hre

  • Crafting
    V tejto hre nájdete rôzne crafting stroje. Niektoré vytvárajú zdravotné pomôcky, iné organické laná. Najviac ale budete používať stroj na výrobu zbraní, v ktorom sa používajú 4 rozdielne zdroje tie sa potom zrecyklujú na 4 rôzne zbrane, ktoré si viete neskôr vylepšiť.

  • Boj
    Využívajte rôzne zbrane v boji proti zmesi mimozemských divokých zvierat, humanoidov a iných nepriateľov. Hra zahŕňa pozemský aj podvodný súboj takže repetetívne boje neočakávajte.

  • Zážitok z VR
    Vychutnajte si jednu z najkvalitnejších grafík vo VR s voľným pohybom, šplhaním, plávaním, skákaním a mnoho ďalšieho!

Trailer

Gameplay Trailer

TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
CZ dabingEN dabingDE dabing

Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách