HyperBrawl Tournament [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
9,99 €
Cena bez DPH: 8,33 €
 
Kód produktu: 435459
Milkyanglická verzia
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

HyperBrawl Tournament [Steam] [PC digital]

Udrite, bite sa a bodujte k víťazstvu v neľútostných, vysoko adrenalínových bitkách PvP arény pre 1-4 hráčov. Ovládnite HyperCurve, nasmerujte HyperForce a vytvorte si svoju legendu, aby ste sa stali ďalším ochrancom vesmíru.

Staňte sa legendou Hyperbrawl

Najväčší hrdinovia vesmíru boli na veky povolaní, aby súťažili v zúčtovaní; legendárnom turnaji HyperBrawl! Vyzbrojte sa unikátnymi zbraňami a túžte po sláve. Vydajte sa do arén testovaných v boji v tomto arkádovom športovom výboji pre 1 až 4 hráčov, ktorý sa hrá lokálne alebo online.

Ovládnite Hypercurve

Túto neuveriteľnú schopnosť môžu získať iba elitní majstri vesmíru. HyperCurve vám umožňuje prevziať kontrolu nad loptou v strede letu a „magicky“ ju manévrovať okolo protihráča a prekážok a dávať legendárne góly, ktoré sa môžu stať iba v hre HyperBrawl.

Využívajte Hyperforce

Legendárny HyperForce prechádza vašou DNA a smeruje ho tak, aby spúšťal útoky meniace hru, ktoré doslova môžu vidieť vašich nepriateľov vystrelených z arény svojou zničujúcou silou.

Súťažiaci, už legendárni hrdinovia svojich vlastných svetov, sa dostanú do najvzdialenejších ríš a budú súťažiť na turnaji HyperBrawl. Vyberte si z 12 hrdinov v troch triedach a naložte ich smrtiacimi zbraňami a vymaľujte ich brnenie na víťazstvo.

Cestujte po obrovskom čase a priestore do arén HyperBrawl z domovských planét samotných hrdinov. Vychutnajte si vyvýšený štadión Chrome City s jeho štýlmi Cyberpunk, staroveký štadión Steelhenge alebo démonický Court of Azdritch. Každá aréna je plná nebezpečných prekážok a pascí, ktoré do každej hry vkladajú väčšiu výzvu a nepredvídateľnosť.

Zapojte sa do režimu kampane a začnite so stúpaním k tomu, aby ste sa stali legendou v Galaxy League, kde sa stretnete s každým hrdinom turnaja. Potom choďte na ďalšie ocenenia v Cosmic Cupe. Alebo sa ponorte do šialenstva pre viacerých hráčov, ktorým je režim Blitz - súťažte s hráčmi z celého sveta, aby ste sa stali dokonalým šampiónom HyperBrawl a vytvorili svoju legendu medzi hviezdami!

Vlastnosti:

 • End-to-end športová šarvátka pre 1 až 4 hráčov. Vrhnite sa na miestne alebo online zápasy s priateľmi, rodinou alebo nepriateľmi z celého sveta v 90 sekundových rýchlych paľbách.
 • Osvojte si mýtus o „HyperCurve“ a riaďte loptu uprostred letu a dávajte šialené góly.
 • Nasmerujte HyperForce, ktorá mení hru, keď to najviac potrebujete, aby ste brutálne vyhodili protivníkov z arény.
 • Spojte svoj herný štýl s 12 najväčšími hrdinami vesmíru, z ktorých každý má odlišné schopnosti a atribúty v troch triedach; „Swift“, „Core“ a „Tank“.
 • Ovládnite HyperBrawl v 12 rôznych arénach rozmiestnených po celom vesmíre, z ktorých každá je nabitá dynamickými prekážkami, od portálov a stúpačiek až po pohyblivé poschodia, vďaka ktorým je každý zápas ešte nepredvídateľnejší.
 • Vybavte svojho hrdinu jednou z 8 zbraní, ktoré menia hru! Ovládajte zemetrasiace kladivo, priblížte svojich protivníkov dravou pištoľou alebo dážďové peklo zhora s posilňovacím bombardérom!
 • Vyskúšajte všetky herné režimy turnaja HyperBrawl ako napr. Arcade, Campaign, Blitz a Private Match,
 • Prispôsobte si svojho hrdinu jedinečnými skinmi pre hrdinov a zbraní, bránkovými streľbami a loptičkovými chodníkmi.
 • Hrajte o svoje sily s tromi úrovňami obtiažnosti, nováčik, profesionál a elita
 • HyperBrawl Tournament je zábavné, ako sa dá hrať, a je to perfektná, super konkurenčná, PvP párty hra.


 • Názov vydavateľa: Milky Tea Ltd.
 • Názov vývojára Milky Tea
 • Dátum vydania: 20.10.2020
 • Pegi: 3
 • Žáner: Šport

  Minimálne požiadavky:
  Operačný systém: Windows 7 alebo novší
  Procesor: 2.4 GHz Dual core
  Pamäť: 4 GB RAM
  Grafická karta: Nvidia GTX 660 / Radeon R9 270 alebo ekvivalent
  Pevný disk: 4 GB voľného miesta
  DirectX: Verzia 11
  Jedná sa o digitálnu verziu hry Hyperbrawl Tournament, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  © Milky Tea Limited 2019. HyperBrawl® is a registered trade mark of Milky Tea Limited, trading as Milky Tea®, Milky Tea Play™ and Milky Tea Studios™. All rights reserved.


 • Recenzie na HyperBrawl Tournament [Steam]

  Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.