Iron Harvest 1920+ CZ [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
39,99 €
Cena bez DPH: 33,33 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 412962
DeepCZ titulky
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Iron Harvest 1920+ CZ [Steam] [PC digital]

Iron Harvest je strategická hra, ktorá sa odohráva v alternatívnej realite 1920+, hneď po skončení veľkej vojny. Hra vám umožňuje ovládať obrie stroje s dieselovým motorom, kombinovať epické single player a kooperačné kampane, ako aj versus režim s intenzívnou akciou na bojisku pre fanúšikov multiplayeru. Iron Harvest je klasická hra v reálnom čase, na ktorú fanúšikovia čakajú.

Tradícia je v rozpore s vedeckým a technologickým pokrokom, zatiaľ čo Európa sa stále zotavuje z brutálnych bitiek Svetovej vojny. Mestá sa obnovujú a na vidieku sa začala éra železnej úrody. Poľnohospodári odhaľujú zvyšky majestátnych kráčajúcich strojov, ktoré bojovali na bojiskách Veľkej vojny.

Uprostred tohto chaosu sa objaví nová hrozba, ktorá ohrozí samotnú existenciu Európy. Tajné sily vyvíjajú všetko, čo môžu, na destabilizáciu celých krajín a sú odhodlané znovu dostať svet do plameňov a konečne sa zmocniť kontroly.

 • Veďte desiatky rôznych typov jednotiek do bitky, opatrne využívajte kryt a vystrieľajte celé budovy na kúsky. Urobte si čas, aby ste prišli s plánom, ktorý umožňuje širokú škálu taktík, vrátane tajného prístupu.
 • Zažite epický príbeh, ktorý zahŕňa viac ako 20 misií počas troch kampaní. Pridajte sa k deviatim charizmatickým hrdinom a ich drastickým spoločníkom na ich dobrodružstvách po celej Európe. Spojte sa s kamarátom a zvládnite všetky kampane bok po boku v režime kooperácie.
 • Ovládajte tri rôzne frakcie s viac ako 40 typmi jednotiek a 9 hrdinov s jedinečnými schopnosťami. Vytvorte súboje a multiplayerové zápasy podľa vášho želania. Nakonfigurujte si svoje osobné herné rozhranie a vyberte si obľúbené ovládacie prvky.
 • Súťažný multiplayer s rebríčkami, hodnotenými zápasmi a ligami. Vyberte si z rozsiahleho výberu súbojových máp a výzvových máp, ktoré sú k dispozícii na hranie v singleplayeri a v režime kooperácie.
 • Dobite zdroje, vybudujte si základňu a umiestnite opevnenia, aby ste chránili svoju produkciu a výskum jednotiek.  Jedná sa o digitálnu verziu hry Iron Harvest 1920+ CZ, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.

 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  CZ titulkyEN dabingDE dabingPL dabing

  Recenzie na Iron Harvest 1920+ CZ [Steam]

  Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.