JBL Tune 115BT, black

Tento týždeň zakúpil 1 zákazník
49,99 €
23,99 €
Cena bez DPH: 19,99 €
 
Kód produktu: 406803
JBL

JBL Tune 115BT, black [JBL T115BTBLK]

Uľahčite si počúvanie všetkej svojej hudby. Vybavené zvukom JBL Pure Bass, poskytujú slúchadlá JBL TUNE 115BT možnosť bezdrôtového riešenia „ber a choď“, pre vašu každodennú zábavu. A majú viac ako len skvelý zvuk: Slúchadlá JBL TUNE 115BT vám umožňujú uskutočniť alebo prijímať telefonické hovory bez použitia rúk a poskytujú 8 hodinovú výdrž batérie. Vďaka možnosti viacbodového pripojenia nikdy nezmeškáte telefonický hovor, pretože slúchadlá JBL TUNE 115BT plynule prepínajú medzi videom na vašom tablete a hovorom na telefóne. Predstavte si slúchadlá, ktoré budú nabité rýchlo v priebehu 2 hodín, ktoré prichádzajú v rôznych výrazných farebných prevedeniach, sú vybavené plochým káblom, ktorý sa nezamotá a sú dostatočne ľahké pre pohodlné nosenie celé hodiny. A keď prirátame magnety, ktoré zaistia to, že slúchadlá nebudú visieť v prípade, keď nebudú používané, kábel odolný proti zamotaniu a pohodlné ergonomicky tvarované nástavce do uší a prevedenie pásu na krk, je jednoduché si predstaviť, ako sa slúchadlá JBL TUNE 115BT môžu stať neoddeliteľnou súčasťou vášho každodenného hudbu milujúceho života.

Prečo kúpiť JBL Tune 115BT ?

 • JBL Purebass zvuk
  Už viac ako 70 rokov, navrhuje JBL presný, pôsobivý zvuk, aký nájdete na veľkých podujatiach po celom svete. Tieto slúchadlá reprodukujú rovnaký JBL zvuk, pričom vydávajú basy, ktoré majú hĺbku aj výkon.
 • 8-hodinová životnosť batérie s rýchlym nabíjaním
  Vstavaná batéria nabíjaná prostredníctvom mikro USB, zaisťuje 8 hodín prehrávania, s rýchlym nabíjaním v priebehu už 2 hodín alebo 15 minút pre 1 hodinu navyše.
 • Viacbodové pripojenie
  Umožňuje vám bez námahy prepínať z jedného Bluetooth® zariadenia na druhé. Môžete jednoducho prepnúť z videa na tablete na hovor na mobilnom telefóne, aby ste už nikdy nezmeškali hovor.
 • Magnetické vedenie kábla
  Zaisťuje to, že slúchadlá zostanú pohodlne zaistené a zavesené okolo vášho krku bez toho, aby sa zamotali vtedy, ak ich nebudete používať.
 • 3-tlačidlový diaľkový ovládač s mikrofónom
  Vychutnajte si bezdrôtové telefonické hovory a spravujte si svoju hudbu bez použitia rúk.

Technická špecifikácia

Veľkosť meniča: 8,6 mm dynamický menič
Citlivosť meniča: 102 dB SPL/1 kHz 1 MW
Frekvenčná odozva: 20 Hz – 20 kHz
Impedancia: 16 Ohm
Výdrž batérie:/td> 8 hod.
Bluetooth: 4.2

Obsah predajného balenia:

 • 1 pár slúchadiel Tune 115BT
 • Nabíjací kábel
 • 3 veľkosti nástavcov do uší (S, M, L)
 • Záručný list
 • Sprievodca rýchlym štartom


Recenzie na JBL Tune 115BT, black

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.