JBL Tune 125TWS, black

99 €
59,90 €
Cena bez DPH: 49,92 €
Kód produktu: 414300
JBL

JBL Tune 125TWS, black [JBLT125TWSBLK]

Čistý basový zvuk. Žiadne káble. Ponorte sa do svojho sveta. Či už ste naladení na hudbu alebo telefonujete, nemáte žiadne káble, ktoré by vás držali späť. Stačí si nasadiť slúchadlá JBL TUNE 125TWS, aby ste začali cítiť zvuk, pretože sa okamžite pripájajú k vášmu zariadeniu ihneď, ako ich vyberiete z puzdra. Dual Connect vám umožňuje používať ktorékoľvek slúchadlo, alebo obe, kedykoľvek budete chcieť. Vaši obľúbení interpreti znejú neuveriteľne vďaka JBL Pure Bass. S výdržou batérie až 32 hodín a pohodlným uchytením môžete prehrávať hudbu po celý deň aj v noci. Vyberte si z neuveriteľnej palety farieb a nájdite skutočné bezdrôtové slúchadlá, ktoré zodpovedajú vášmu osobnému štýlu.

Prečo kúpiť JBL Tune 125TWS ?

 • Precíťte basy
  JBL prevádzkuje festivaly a koncerty po celom svete už desaťročia. Teraz nechajte JBL oživiť svoj vlastný svet s neuveriteľným zvukom Pure Bass.
 • Oslobodenie od káblov
  Káble, ktoré sa zmotajú vo vašej taške, zachytia vo vašej bunde alebo uviaznu vo vlasoch, sa vám môžu dostať do cesty. Vychutnajte si úplnú slobodu bez káblov pomocou slúchadiel True Wireless JBL TUNE 125TWS.
 • Dlhšie počúvanie
  S výdržou batérie až 32 hodín môžete počúvať celý deň a celú noc. Nechajte svoj súkromný koncert hrať tak dlho, ako budete vládať.
 • Rýchle spárovanie
  Nemáte čas čakať. Hneď ako vytiahnete slúchadlá z puzdra, spárujú sa s vaším zariadením Android jediným kliknutím. Po spárovaní je možné zaznamenať akékoľvek iné zariadenie, aj keď nie je spárované. Vychutnajte si neuveriteľný zvuk JBL bez problémov.
 • Buď jedno ucho, alebo obidve
  Ľavé ucho, pravé ucho, obe uši? Sila funkcie Dual Connect vám dáva na výber, aby ste si mohli bez problémov vychutnať hudbu alebo telefonovať pomocou jedného alebo oboch slúchadiel. A životnosť batérie bude s vami držať krok, pretože počas používania jedného slúchadla môžete druhé slúchadlo nabíjať.

Technická špecifikácia

Veľkosť meniča: 5,8 mm dynamický menič
Citlivosť meniča: 96 dB
Frekvenčná odozva: 20 Hz – 20 kHz
Impedancia: 14 Ohm
Prehrávanie hudby so zapnutou funkciou BT: 8 hodín
Čas dobíjania (slúchadlá a nabíjacie puzdro): <2 hodiny pri vybitej batérii
Bluetooth: 5.0
Hmotnosť: 73 g

Obsah predajného balenia:

 • 1 pár slúchadiel Tune 125TWS
 • Nabíjací kábel USB C
 • 3 veľkosti nástavcov do uší (S, M, L)
 • Záručný list
 • Sprievodca rýchlym štartom


Recenzie na JBL Tune 125TWS, black

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.