John Wick Hex [Steam]

digitálna distribúcia
19,99 €
12,99 €
Cena bez DPH: 10,83 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 417422
GoodEN titulky
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

John Wick Hex [Steam] [PC digital]

John Wick Hex je rýchla, akčná strategická hra, ktorá vás prinúti premýšľať ako John Wick, profesionálny nájomný vrah kriticky uznávanej filmovej série.
John Wick Hex, ktorý bol vytvorený v úzkej spolupráci s tvorivými tímami filmu, je šachovým bojovým choreografom, ktorý bol uvedený do života ako videohra a zachytáva podpisový štýl série a zároveň rozširuje jej príbehový vesmír.

  • Unikátna stratégia časovej osi: John Wick Hex, ktorý predstavuje jedinečnú kombináciu strategického boja založeného na hybnosti, zachytáva atmosféru jedinečného taktického boja z filmov a stiera hranicu medzi žánrami stratégie a akčných videohier.
  • Systém hlbokých bojov: Odomknite nové zbrane, možnosti obleku a umiestnenie. Každá zbraň mení taktiku, ktorú použijete, a spôsob, akým budete hrať.
  • Nový originálny príbeh: Zažite originálny nový príbeh odohrávajúci sa pred udalosťami filmov, v ktorých sa John nachádza na zúfalej misii na záchranu Winstona a Charona pred novým nebezpečným protivníkom.
  • Hviezdne hlasové obsadenie: Príbeh oživujú hlasové talenty svetového formátu Iana McShana a Lancea Reddicka, ktoré sa opakujú v ich ikonických rolách z filmov, a hlasová legenda Troy Baker.
  • Elektrizujúca partitúra: John Wick Hex dopĺňa štýl filmov s jedinečným grafickým dizajnom noir art a originálnou partitúrou renomovaného skladateľa Austina Wintoryho.    Jedná sa o digitálnu verziu hry John Wick Hex, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.

  • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
    EN titulkyDE titulky