LAMAX BFit Pro, fitness náramok

Tento týždeň zakúpil 1 zákazník
89,99 €
19,99 €
Cena bez DPH: 16,66 €
Kód produktu: 390328
Lamax

LAMAX BFit Pro, fitness náramok [LMBFTP]

Lamax BFit Pro - fitness náramok

Pokročilý fitness tracker s celodenným meraním srdečného tepu a automatickým vyhodnocovaním spánku.

Okrem zobrazovania notifikácií ponúka aj sledovanie polohy pomocou prepojenej GPS, predpoveď počasia alebo ovládanie hudby a fotoaparátu v telefóne. Maximálne nasadenie zaručuje výdrž batérie až 10 dní a vodeodolnosť podľa normy IP67.

Prečo kúpiť Lamax BFit Pro

 • Meranie tepu 24 hodín denne - správne fungovanie srdca je dôležité pre zdravie aj dlhovekosť. BFit PRO je vybavený senzorom tepovej frekvencie, ktorú navyše sníma v pravidelných intervaloch 24 hodín denne. Po celú dobu nosenia náramku, tak máte prehľad o vašej srdečnej aktivite a v priebehu cvičenia o úrovni intenzity kardia.
 • Maximálne nasadenie aj pod vodou - Vďaka desaťdňovej výdrži batérií a integrovanému USB konektoru nemusíte rozmýšľať nad tým, kedy a kde budete náramok nabíjať. Môžete ho mať na ruke celý deň a dokonca sa s ním aj bezstarostne kúpať. V noci navyše sám rozpozná, kedy spíte a začne vyhodnocovať spánkovú aktivitu.
 • Fitness tréner na zápästí - BFit PRO uchováva dáta o vašej aktivite a zobrazuje jej denný súhrn na časovej osi. Priamo na náramku možno zvoliť vykonávaný šport, spustiť stopky alebo dýchacie cvičenie. Pokiaľ je v blízkosti váš mobilný telefón, náramok dokáže zobrazovať predpoveď počasia a upozornenie na správy, či hovory. Pri pohybových aktivitách dokonca využíva GPS telefónu a zaznamenáva údaje o polohe.
 • Kroky, srdečný tep, spánok, kalórie… - Senzor srdečného tepu, krokomer a spánkový senzor zhromažďujú údaje o vašej aktivite vo dne aj v noci. V aplikácii si potom môžete prehliadať prejdené množstvo krokov, spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť a ďalšie ukazovatele v podobe štatistík a grafov.
 • Podpora viacerých športov - Pred začiatkom aktivity môžete zvoliť jeden zo 14 typov športovania ako napríklad fitness, beh, futbal, horolezectvo a ďalšie. V súhrne tak budete mať aktivitu rozdelenú podľa športu a samotné meranie je prispôsobené konkrétnej vykonávanej aktivite.
 • Cerifikácia IP67 - Odolnosť náramku zodpovedá štandardu IP67. To znamená, že okrem namočenia a potu, zvládne aj tridsať minútové ponorenie do vody s hĺbkou 1meter a je odolný proti vniknutiu prachu alebo drobných častíc.
 • Upozornenie na hovory, SMS a notifikácie - Po spárovaní s mobilným telefónom náramok zobrazuje upozornenie na správy, notifikácie a prichádzajúce hovory. Dokáže takisto vyhľadať telefón a diaľkovo ovládať spúšť fotoaparátu.
 • Prepojená GPS - Aplikácia náramku dokáže využívať GPS vášho telefónu a ukladať dáta o polohe. Namerané vzdialenosti sú tak neporovnateľne presnejšie a pri aktivitách je ukladaná aj mapa so zdolanou trasou.
 • Predpoveď počasia - Po prepojení s telefónom dokáže náramok priamo na displeji zobraziť predpoveď počasia. Môžete si tak byť istí, že vás v priebehu športovania alebo cesty do práce nezastihne napríklad nečakaný dážď.
 • Ovládanie hudby - Pri počúvaní hudby vášho telefónu je možno náramok použiť ako diaľkový ovládač. Priamo na displeji vidíte, aká hudba momentálne hrá a môžete prepínať skladby alebo pozastaviť prehrávanie.
 • Rôzne vzhľady základnej obrazovky - Okrem presného času synchronizovaného s telefónom, vám náramok môže zobrazovať aj údaje o počasí a vlhkosti vzduchu. Záleží len na vás, aké rozloženie displeja alebo ciferníku hodín si zvolíte.
 • Dva náramky v balení - Okrem základného čierneho náramku je súčasťou balenia takisto červený športový. Oba náramky sú vyrobené z pohodlného materiálu a dajú sa jednoducho vymieňať.
 • Automatický spánok a tiché budenie - Náramok sám rozpozná, že zaspávate a automaticky sa prepne do režimu vyhodnocovania spánku. Ráno vás potom v zvolenom čase prebudí tichou vibráciou na ruke.
 • Motivuje k aktivite - Ak sa dlhšiu dobu nehýbete, môžete si nastaviť upozornenie na nečinnosť a náramok vám vo zvolenom intervale pripomenie, že sa máte zodvihnúť zo stoličky. Priamo v menu náramku môžete spustiť aj dychové relaxačné cvičenie.
 • Až 10 dní na batériu a USB nabíjanie - Náramok vydrží na jedno nabitie okolo 10 dní. Vďaka integrovanému konektoru ho potom stačí len vybrať z gumového remienku a na približne hodinu a pol zapojiť do USB.
Lamax BFit Pro - fitness náramok

Technická špecifikácia

Funkcie Kontinuálne meranie srdečného tepu, krokomer, čas, dátum, počasie, automatický monitor spánku, prepojená GPS, vyhľadanie telefónu, signalizácia straty telefónu, spálené kalórie, diaľkové ovládanie fotoaparátu, diaľkové ovládanie hudby, výzva k aktivite, dychové cvičenie, budík, stopky, nerušiť, zobrazenie volajúceho, zobrazenie prichádzajúcej správy, zobrazenie notifikácií
Bluetooth 4.2
Displej 0.96” OLED
Váha tela 9 g
Váha celého náramku 22 g
Rozmery tela 41 mm x 20 mm x 12 mm
Nabíjanie USB 5V / 0.5 A
Batéria 65 mAh Li-Ion (približne 10 dní fungovania)
Vodotesnosť Do hĺbky 1 m po dobu 30 minút (IP67)
Kompatibilita mobilné zariadenie s iOS 8+ a Android 4.4+*

Obsah predajného balenia:

BFit PRO náramok s čiernym remienkom
1x červený remienok
1x Užívateľský manuál

Produktové video


Recenzie na LAMAX BFit Pro, fitness náramok

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.