LAMAX Soul1, bezdrôtový reproduktor

99,99 €
79,99 €
Cena bez DPH: 66,66 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 402131
Lamax

LAMAX Soul1, bezdrôtový reproduktor [LMXSOUL1]

V sekunde rozbehne zábavu

LAMAX Soul1 prináša do tvojich uší luxusný sound a vysoký výkon 35 W. O super zvuk sa postarajú stereo reproduktory doplnené aktívnym subwooferom pre naozaj silné basy. Drevená predná strana ti na prvú dobrú povie, že tento kúsok skvele zapadne do každého interiéru. Telefón behom sekundy pripojíš cez Bluetooth s dosahom 10 metrov a baterka vydrží až 12 hodín počúvania.

Prečo kúpiť Bezdrôtový reproduktor LAMAX Soul1

 • Hrá rovnako dobre ako vyzerá - Hudba, filmy aj párty s priateľmi. Či už potrebuješ soundtrack k čomukoľvek, LAMAX Soul1 je tu pre teba. Duniace meniče s výkonom 35 W budeš počuť vďaka aktívnemu subwooferu i v hlučnej miestnosti alebo vonku. S funkciou TWS (True Wireless Stereo) je navyše možné bezdrôtovo pripojiť druhý reproduktor a zvuk znásobiť. Jeden ale bude bohate stačiť.
 • Stredom pozornosti - Predná strana s dreveným dekórom dáva reproduktoru retro nádych a imidž väčších soundsystémov. Boky obopína tkanina, vďaka ktorej telo skvele padne do ruky. Na vrchu sú biele ovládacie tlačidlá, ktoré kontrastujú s čiernym povrchom. Nezáleží na tom, kam LAMAX Soul1 postavíš, zaslúženú pozornosť si získa všade.
 • Vydrží celý deň - Koľko playlistov natlačíš do 12 hodín? S LAMAX Soul1 to zistíš. Silná baterka nechá zábavu prúdiť od rána do večera. A keď sa vybije, stačí pripojiť kábel a môžeš počúvať, ako dlho chceš. Pri práci oceníš možnosť telefonovať s voľnými rukami - o všetko sa postará zabudovaný mikrofón. Tam, kde nestačí Bluetooth, pomôže audiokábel a hrať môžeš i z MicroSD karty úplne bez mobilu.
 • Super výkon 35 W - Stereo reproduktory a aktívny subwoofer dajú tvojim songom grády. Teš sa na silné basy a jasné stredy i výšky.
 • 12 hodín na batériu - Baterka s kapacitou 4400 mAh dodá reproduktoru šťavu na celých 12 hodín hrania.
 • True Wireless Stereo - S funkciou TWS môžeš k LAMAX Soul1 pripojiť ďalší reproduktor Soul1 s touto technológiou a navýšiť tak výkon celej zostavy. Výsledný zvuk je úplne bez oneskorenia a znie skvele.
 • Módny retro dizajn - Prednú stranu sme vylepšili dreveným dekórom a boky tkaninou, vďaka ktorej reproduktor skvele vyzerá a dobre padne do ruky.
 • Podpora 3,5 mm jack - Cez audiokábel, čo ti pošleme v balení, pripojíš k reproduktoru i zariadenie bez Bluetooth.
 • Automatická úspora energie - Pokiaľ reproduktor nie je dlhšie než 10 minút spárovaný so zariadením, sám sa vypne a ušetrí energiu.
 • Spoľahlivé Bluetooth 4.2 - Uži si bezdrôtovú slobodu a púšťaj hudbu pokojne spoza rohu. S dosahom 10 metrov žiadny problém.
 • Handsfree - Vďaka zabudovanému mikrofónu vyriešiš svoje hovory pohodlne a s voľnými rukami.

Technická špecifikácia

Parametre reproduktoru 1 × ? 90 mm, 6 ? + 2 × ? 42 mm, 4 ?, 20Hz ~ 20 KHz
Batéria Li-Ion 4400 mAh
Doba prehrávania Až 12 hodin
Doba nabíjania 3 hodiny (pri 5 V / 2 A)
Možnosti prehrávania Bluetooth, audio vstup 3,5 mm, Micro SD
Bezdrôtová technológia Bluetooth 4.2
Vzdialenosť spárovania Až do 10 metrov
Handsfree Integrovaný reproduktor i mikrofón, ovládanie na reproduktore
Rozmery 240 × 130 × 80 mm
Hmotnosť 1390 g
Prevádzková a skladovacia teplota -15°C až +50°C

Obsah predajného balenia:

Reproduktor LAMAX Soul1
Nabíjací USB kábel
3,5 mm audio kábel
Manuál


Recenzie na LAMAX Soul1, bezdrôtový reproduktor

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.