OSLÁV S NAMI 20 ROKOV!
×

LAMAX WatchY2, detské smart hodinky s GPS, čierne

99,90 €
89 €
Cena bez DPH: 74,17 €
 
Kód produktu: 402104
Lamax

LAMAX WatchY2, detské smart hodinky s GPS, čierne [LMXWY2B]

Lamax WatchY2 …pretože deti sú to najcennejšie

LAMAX WatchY2
S detskými inteligentnými hodinkami WatchY2 ste stále v kontakte – či už sú vaše deti v škole, u babky alebo objavujú svet s kamarátmi. Vďaka jednoduchému ovládaniu vám ľahko pošlú hlasovú správu a zabudovaná GPS sa postará o to, že sa nikam nezatúlajú. Pre prípady malej i veľkej núdze sú hodinky vybavené SOS tlačidlom. Máte tak istotu, že sa vám deti vždy dovolajú a budú v poriadku.

Prečo kúpiť LAMAX WatchY2

 • Bezpečnostné zóny… pretože svet je občas až príliš veľký - Vďaka funkcii bezpečnostných zón máte istotu, že deti v poriadku dorazili tam, kam mali – ku kamarátke, babke, na krúžok alebo do školy. Môžete si nastaviť ľubovoľný počet zón, ktoré vďaka aplikácii LAMAX Tracking poskytujú informácie o vstupe aj opustení každej z nich.
 • GPS aktuálna poloha a história pohybu…pretože mamičku môžu nechať doma - Pocit samostatnosti je u detí dôležitejší, než sa môže na prvý pohľad zdať. Nechajme byť deti deťmi a dovoľme im bezpečne objavovať svet ich očami. S WatchY2 vždy viete, kde sa nachádzajú a kedykoľvek im môžete prísť na pomoc. S funkciou História pohybu máte zároveň prehľad nad pohybom, bez toho aby ste sklamali ich dôveru.
 • SOS tlačidlo… pretože som na dosah, keď ma potrebuje - SOS zavolanie pomocou jedného tlačidla je zárukou, že sa vždy dozviete všetko dôležité ako prvý. Či už sa jedná o veľké či malé nebezpečenstvo, ako je zmeškaný autobus alebo zabudnutá domácu úlohu, pre svoje dieťa ste na dosah ruky po celý deň.
 • Hlasové a textové správy… pretože na rodine záleží - Nemusí ísť vždy o stav núdze. Vďaka WatchY2 môžete byť so svojimi deťmi v kontakte po celý deň. Občas stačí krátka textová správa, inokedy až 15sekundový hlasový odkaz, ktorý vám umožní novú zábavnú formu komunikácie s vaším potomkom.
 • Vlastné servery v Európe… pretože ochranu dát berieme vážne - Ako jediný výrobca v Európe dbáme na bezpečie Vašich detí na maximálnej možnej úrovni nad rámec zákona o ochrane osobných údajov (GDPR). Všetky naše servery, na ktorých je závislá prevádzka aplikácie, prevádzkujeme priamo v našej data centrále, v samom srdci Európy. Vďaka tomu nemusíte mať obavu o stratu alebo zneužitie dát o pohybe vašich detí. Bezpečnosť navyše podporujeme medzinárodnými certifikáty ISO 9001, ISO 14001 a ISO 27001 od TÜV SÜD, ktoré naše dáta centrála získala.
 • SIM karta ZDARMA - V spolupráci s T-Mobile Vám ku každým hodinkám pribalíme SIM kartu, vďaka ktorej môžete komunikovať s vašou ratolesťou ihneď po rozbalení a to úplne bez záväzkov a ďalších nákladov (slúži len na vyskúšanie hodiniek, pre používanie je potrebné zakúpiť si vlastnú SIM kartu) .
 • Prostredie hodiniek - Deti si WatchY2 zamilujú. Vďaka dotykovému ovládaniu je komunikácia jednoduchá a hlavne zábavná.
 • WatchY2 a LAMAX Tracking App i v češtine - Aplikáciu s českým rozhraním stiahnete pre systémy iOS a Android.
 • Iba povolené kontakty - Na WatchY2 sa dovolajú len Vami nastavené telefónne čísla. Nastaviť možno až 10 kontaktov, na ktoré je možné zároveň volať priamo z hodiniek.
 • Vodotesnosť - Dážď, umývanie rúk, ani vodné radovánky nevyradia WatchY2 z prevádzky.
 • Výdrž až 100 hodín - Kvalitná batéria s až 3× väčšou výdržou oproti konkurencii zaručuje prevádzku od 35 do 100 hodín v závislosti od nastavenia frekvencie lokalizácie.
 • Presná lokalizácia - WatchY2 využívajú pre presné určenie polohy niekoľko technológií zároveň. Jedná sa o GPS, GSM a Wi-Fi.
 • Aktuálna poloha a história pohybu - Bez nutnosti platiť ďalšie poplatky za servery máte prehľad nad pohybom, a to aj spätne až 30 dní.
 • Vypnutie pomocou aplikácie - Pokiaľ je v hodinkách vložená SIM karta, možno ich vypnúť len odoslaním požiadavky z aplikácie.
 • Krokomer - Nielen počet krokov na displeji hodiniek, ale aj možnosť zobrazenia spálených kalórií a prejdenej vzdialenosti za posledný týždeň, Vám dá prehľad nad aktivitou detí.
 • Dotykový displej - Farebný dotykový displej je pre dnešné deti samozrejmosťou.
 • Zdravotne nezávadné materiály - Náramok aj samotné telo hodiniek sú vyrobené z úplne zdravotne nezávadných materiálov, silikónu a tvrdého plastu. Neobsahujú tak ftaláty ani iné telu nebezpečné látky.
 • Google Maps - Používame celosvetovo najpoužívanejšie a najpopulárnejšie mapové podklady od spoločnosti Google.
LAMAX WatchY2

Technická špecifikácia

Určovanie polohy GPS, LBS, GSM, Wi-Fi
Displej 1,30", farebný, dotykový (240 × 240 px)
Veľkosť SIM karty micro SIM
Vodeodolnosť Vodeodolnosť – IP67
Hmotnosť 40 g
Rozmery tela hodiniek 45 × 39 × 15 mm
Rozmery vrátane náramku 255 × 39 × 15 mm
Nabíjanie USB 5 V / 0,5 A
Batéria 3,7V 450 mAh Li-Ion
LAMAX WatchY2

Obsah predajného balenia:

LAMAX WatchY2
Nabíjací kábel
Návod
Skrutka
Pinzeta
Šroubovák
T-mobile SIM karta (pre český T-mobile)