Lauben Glass&SteamAir Fryer 4500BG

Cena s DPH
134,90 €
Cena bez DPH: 112,42 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
QUATRO - nákup na splátky
Kúpiť na splátky cez QUATRO
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
Možnosť poistenia:
Poistenie náhodného poškodenia a odcudzenia na 1 rok
11 €
Poistenie náhodného poškodenia a odcudzenia na 2 roky
19 €
Predĺžená záruka o 1 rok
13 €
Predĺžená záruka o 2 roky
28 €
Kód produktu: 471810
Lauben

Lauben Glass&SteamAir Fryer 4500BG [LBAFMGSAF45BA]

Koniec výčitkám z jedla, smažte zdravo a úsporne

Doprajte si vyprážané dobroty bez výčitiek, aj tie totiž môžu byť zdravé a zároveň lahodné. Teplovzdušná fritéza s parou a skleneným košom Lauben Glass&SteamAir Fryer 4500BG to dokáže a vaše kuchárske umenie posunie do netušených výšin. Teplovzdušné vyprážanie využíva oveľa menej oleja alebo žiadny, je teda zdravšie ako klasické. Rozlúčte sa s pachuťou či oderom teflónu alebo hliníka. Unikátna technológia Glass&SteamAir zaručuje dokonale chrumkavú kôrku a čistú chuť pokrmov. 8 programov ľahko vykúzli vaše obľúbené jedlá s použitím pary alebo bez. Prístroj šetrí zdravie, čas aj financie, pretože vysokorýchlostná 360° cirkulácia vzduchu potrebuje menej energie a kratšiu dobu na prípravu. Výsledok je dokonale rovnomerný vďaka prenikaniu infračerveného svetlá. Dotykový displej zaručuje pohodlné nastavenie, sklenený fritovací kôš s osvetlením zase prehľad o stave prípravy. Pachový filter pojme všetko, čo sa do bytu nehodí. Údržba fritézy je jednoduchá, spolu s ďalšími informáciami to zachytáva video tutoriál.

O produkte

 • Dokonalá chuť s puncom zdravia
  Teplovzdušná fritéza s objemom 4,5 l je dokonalým spoločníkom pri nastoľovaní zdravého životného štýlu. Vyprážanie horúcim vzduchom potrebuje na prípravu jedla až o 80% menej tuku, prípadne nie je potrebné použiť žiadny. Vaše pokrmy sa budú pýšiť parádnou chrumkavou kôrkou, ku ktorej dopomáha parná funkcia, zároveň sa rozplynú na jazyku bez toho, aby bola cítiť akákoľvek pachuť či odér teflónu alebo hliníka. Sklenený kôš totiž zaisťuje úplnú čistotu chuti. Celé kúzlo tkvie v unikátnej technológii Glass&SteamAir.

 • Rýchla a intuitívna príprava jedla
  Teplovzdušná fritéza vyniká vysokorýchlostnou 360° cirkuláciou vzduchu, vďaka ktorej šetrí čas a energiu a teda aj financie. Infračervené svetlo prenikajúce do pokrmov zaisťuje ich rovnomernú prípravu. Hoci si na intuitívnom dotykovom displeji môžete jednoducho nastaviť čas a teplotu, k dispozícii máte tiež 8 programov – pizza, hranolky, krevety, kura, všetko vždy na teplovzdušné fritovanie aj na prípravu s parou. Skrátka maximálna efektivita s minimom úsilia. A keď si nebudete vedieť rady, video tutoriál vám po načítaní QR kódu poradí.

 • Bezpečné použitie, ľahká údržba
  Unikátny fritovací kôš z vysokého borosilikátového sklá s 360° viditeľnosťou a vnútorným osvetlením poskytuje dokonalý prehľad o priebehu prípravy pokrmu, bez nutnosti prerušiť program. Sklo je veľmi odolné a vďaka bezpečnostnému krytu sa nemusíte obávať popálenia, takže aj malí pomocníci sú vítaní. Čas sa dá tráviť aj lepšie ako drhnutím riadu, preto sa fritovací kôš ľahko čistí a všetko odnímateľné príslušenstvo je možné umývať v umývačke. Obavy, že celý byt načuchne typickým zápachom vyprážaného jedla, hoďte za hlavu, pachový filter si s tým poradí.

 • Technológia Glass&SteamAir
  Táto unikátna technológia poskytuje jedlu dokonalú kôrku aj bez použitia oleja vďaka využitiu parnej funkcie. Zároveň nezávadné sklo použité na kôš ponecháva pokrmom čistú chuť bez pachuti či oderu teflónu alebo hliníka.

 • Sklenený kôš
  Fritovací kôš je vyrobený z vysokého borosilikátového skla s viditeľnosťou 360°. Sklo je odolné, ľahko udržiavateľné a poskytuje dokonalý prehľad o stave prípravy pokrmov bez nutnosti prerušiť program.

 • 8 programov
  Na uľahčenie prípravy jedál je možné zvoliť z programov pre pizzu, hranolky, krevety či kura, a to vždy buď s využitím teplovzdušného fritovania alebo pary.


Kľúčové vlastnosti

 • Sklenený kôš je vybavený bezpečnostným krytom, takže sa o neho nikto nepopáli
 • Osvetlenie fritovacieho koša prispieva k lepšiemu prehľadu o stave prípravy jedla
 • Koniec časom, keď po fritovaní zapáchal celý byt - pachový filter pojme nepríjemný odér a nepustí ho von
 • Pre ľahké, rýchle a intuitívne nastavenie slúži dotykový displej, na ktorom je možné manuálne nastaviť teplotu a čas
 • Vďaka dopadajúcemu infračervenému svetlu bude jedlo urobené na všetkých miestach rovnako
 • 4,5 l je ideálna veľkosť pre hlavné jedlo na rodinný obed – do fritézy sa zmestí napríklad celé kura

Technická špecifikácia
Typ fritézy Teplovzdušná fritéza s parou
Výkon 1300 W
Objem 4,5 l
Nastaviteľná teplota 60 – 200°C
Časovač 1 – 60 min
Napätie 220-240 V, 50/60 Hz

Obsah balenia:

 • Lauben Glass&SteamAir Fryer 4500BGB
 • Fritovací kôš z borosilikátového skla
 • Ochranný kryt
 • Vnútorná tácka
 • Dokumentácia

Produktové video


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách