Lauben Grinder elektrický mlynček na kávu

26,99 €
26,90 €
Cena bez DPH: 22,42 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 432526
Lauben

Lauben Grinder elektrický mlynček na kávu [LBNG200ST]

Lauben Grinder 200ST je skvelým pomocníkom pre všetkých milovníkov kvalitnej kávy. Mlynček je vybavený silným celomedeným motorom, ktorý pracuje pri príkone 200 W a má dlhšiu životnosť. S týmto mlynčekom si v okamžiku poradíte až s 50 g kávových zŕn, ale aj orechov, semienok alebo byliniek. Sekací nôž trieštivého typu z nerezovej ocele #304 sa postará o rovnomerné mletie surovín. Mlynček sa ovláda stlačením pulzového spínača na veku, hrubosť namletia surovín tak môžete jednoducho regulovať. Pre nahrubo namletú kávu alebo oriešky stačí kratší doba mletia, pre dokonale jemnú kávu nechajte mlynček pracovať dlhšiu dobu.

Prečo kúpiť Lauben Grinder elektrický mlynček na kávu

  • Káva, semienka alebo aj orechy presne podľa vašich predstáv: S kávovými zrnami si mlynček Lauben poradí s prehľadom, zvládne ale aj bylinky, semienka alebo oriešky do vianočných cukroviniek. O rovnomerný a rýchly výsledok sa stará celomedený motor s príkonom 200 W. Veľkou výhodou mlynčeka je možnosť presnej regulácie hrubosti mletia vďaka pulzovému spínaču. Mlynček ovládate stlačením pulzného spínača na veku. Stupeň namletia tak určujete sami dĺžkou celého procesu. Priebeh mletia surovín môžete jednoducho sledovať skrz priehľadné veko mlynčeka.
  • Kvalitné materiály a prémiový design: Srdcom mlynčeka Lauben je trieštivý nôž z kvalitnej nerezovej ocele #304, ktorý sa postará o rovnomerné namletie surovín. Z rovnakého typu nerezovej ocele je vyrobené telo mlynčeka aj mlecia nádoba. Kvalitné materiály a spracovanie, zabezpečujú dlhšiu životnosť mlynčeka, ale aj uchovanie jedinečnej arómy po celú dobu prípravy. Čerešničkou na torte je minimalistické a elegantné prevedenie mlynčeka, ktoré sa bude vo vašej kuchyni vynímať.
  • Tichý chod, jednoduchá manipulácia a bezpečie na prvom mieste: Keďže mlynček uvádzate do prevádzky stlačením pulzového spínača po zatvorení veka, nemôže k procesu mletia dôjsť vtedy, keď mlynček správne nezavriete. Samozrejmosťou je poistka proti prehriatiu. Mletie kávy alebo iných surovín zvládnete hravo jednou rukou a kľudne aj za svitania pred odchodom do práce. Mlynček totiž pracuje veľmi ticho. Aj napriek tomu je vybavený veľmi silným motorom, dosahuje hlasitosti len 65 dB, takže zhruba rovnako ako bežná konverzácia.

Technická špecifikácia

Objem 50 g
Príkon 200 W
Rozmery 20 × 9 cm
Motor celomedený
Nože z #304 nerezovej ocele
Mlecia nádoba z #304 nerezovej ocele
Kábel 100 cm

Obsah predajného balenia:

Mlynček
Priehľadné veko
Kábel


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách