Lauben Rice Cooker, ryžovar

44,99 €
30,90 €
Cena bez DPH: 25,75 €
 
Kód produktu: 432530

Lauben Rice Cooker, ryžovar [LBNRC1000WB]

Lauben Rice Cooker 1000 WB je multifunkčný ryžovar v čistom funkčnom dizajne značky Lauben. Poradí si so všetkými druhmi ryže, ktorá bude vždy perfektne uvarená, nech máte práve chuť na sushi, alebo rizoto. Dokonalou ryžou to ale len začína. S ryžovarom Lauben pripravíte aj najrôznejšie polievky, cereálne kaše alebo strukoviny. A to všetko stlačením jedného tlačidla.

Prečo kúpiť Lauben Rice Cooker 1000WB

  • Viacúčelový pomocník do kuchyne: Uvariť vláčnu a nadýchanú ryžu je často omnoho ťažšie, než by sa mohlo zdať. S ryžovarom Lauben je to ale rovnako jednoduché, ako si túto obľúbenú prílohu vychutnať. Jeho využitie je všestranné, pripravíte v ňom akýkoľvek druh ryže presne al dente, stlačením jedného tlačidla. Ale poradí si aj s inými surovinami. Behom niekoľkých minút za vás zvládne lahodné polievky, krémovú cereálnu kašu alebo strukoviny bohaté na bielkoviny. Samozrejmosťou je funkcia Keep warm, vďaka ktorej je ryžovar schopný udržať ryžu teplú tak dlho, ako potrebujete, bez toho aby sa rozvarila a stratila dokonalú chuť alebo štruktúru.
  • Jednoduché ovládanie a údržba: Ovládanie ryžovaru je intuitívne a zvládne ho každý. Stačí vám len jedno tlačidlo. Prevádzka ryžovaru je plne automatizovaná. Do vnútornej nádoby nasypete ryžu, pridáte správne množstvo vody – k tomu vám pomôže priložená odmerka – a potom už len vyčkáte, až sa ryžovar sám prepne do módu udržiavania tepla. O tom vás informujú svetelné kontrolky.
  • Prémiový funkčný design: Oproti ostatným ryžovarom je Lauben Rice Cooker 1000 WB príkladom skvelej kombinácie funkčného a štýlového dizajnu. Nielen, že dobre vyzerá, ale vďaka svojmu hranatému tvaru je zároveň kompaktný a jednoducho sa skladuje. Pokrievka ryžovaru je z tvrdeného skla, takže máte lepšiu kontrolu nad stavom pripravovaného jedla. Zároveň je opatrená otvorom pre únik prebytočnej pary. Samozrejmosťou sú protišmykové nožičky, vďaka ktorým ryžovar vždy zostane na svojom mieste.

Technická špecifikácia

Napätie 220 – 240 V, 50/60 Hz
Výkon 400 W
Objem 1 l
Rozmery 22 × 31 × 26 cm
Kábel 110 cm
Funkcie Varenie, udržiavanie teploty
Maximálna porcia 3 - 4 porcie
Minimálna porcia 1 porcia
LED kontrolky Áno

Obsah predajného balenia:

Vonkajšia časť
Vnútorná nádoba
Pokrievka
Odmerka
Lyžica


Recenzie na Lauben Rice Cooker, ryžovar

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.