LEGO Marvel Super Heroes 2 (Deluxe Edition) [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
44,99 €
Cena bez DPH: 37,49 €
 
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Kód produktu: 417352
WarnerEN dabing
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

LEGO Marvel Super Heroes 2 (Deluxe Edition) [Steam] [PC digital]

Hra znovu spája super hrdinov a super zločincov z rôznych časových sfér a realít. Hra samozrejme prináša klasický LEGO humor a kombinuje rôzne reality do sveta Chronopolis.

Fanúšikovia LEGO aj sveta Marvel sa zaručene potešia z veľkej rady postáv, medzi ktorými nájdete starých obľúbencov v nových kostýmoch, ale aj nováčikom. Veľkým lákadlom je aj nová schopnosť manipulácie času.

Hráči sa v epických súbojoch naprieč Chronopolisom postavia dobyvateľovi Kangovi. Chronopolis spája rôzne svety od starovekého Egypta, cez divoký západ, až po mesto New York z roku 2009. Po ceste sa hráči môžu zmocniť ikonických postáv ako napríklad kovboja kapitána Amerika, Spider-Mana, Thora, Hulka, strážcov galaxie, čierneho Pantera, kapitánku Marvel, doktora Strangea, zeleného Goblina a tucty ďalších super hrdinov, či super zločincov.

Hra tiež predstavuje režim multiplayeru pre štyroch hráčov, čo umožní rodine a priateľom sa spoločne zabaviť a spolupracovať v jednom tíme.

Deluxe Edition obsahuje:

 • Hru Marvel Super Heroes 2.
 • Season pass.
 • Agents of the Atlas balíček s postavami.
 • Classic Guardians of the Galaxy balíček s postavami.  Jedná sa o digitálnu verziu hry LEGO Marvel Super Heroes 2 (Deluxe Edition), kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.

 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  EN dabingDE dabingPL dabing

  Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách