Logitech bezdrôtová klávesnica K270 CZ

39,99 €
19,99 €
Cena bez DPH: 16,66 €
 
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Kód produktu: 314992
Logitech
 
Chceš ušetriť 2 € ? Tento produkt predávame aj ako rozbalený za 17,99 €

Logitech bezdrôtová klávesnica K270 CZ [920-003741]

Moderná bezdrôtová klávesnica Logitech K270 s plnou veľkosťou, ktorá je pripojená pomocou USB prijímača Logitech Unifying dokáže bez zaváhaní fungovať až do vzdialenosti 10 metrov. Ponúka pohodlie primeraného zdvihu kláves, A pritom dokáže vydržať s jednou sadou batérií až 2 roky!

Jednoduché pripojenie je zabezpečené pomocou Plug and Play technológie. Stačí prijímač Logitech Unifying pripojiť do USB slotu a klávesnica hneď funguje - bez akéhokoľvek dodatočného softvéru.

Pre vyššie pohodlie ponúka klávesnica tiež 8 kláves rýchleho prístupu, ktoré sú umiestnené na hornej časti klávesnice. Môžete vďaka nim pohodlne otvárať internetový prehliadač, E-mailovú schránku, ovládať hudbu a taktiež zvyšovať a znižovať hlasitosť.

Dlhú životnosť kláves zabezpečuje UV-pokrytie kláves, takže môžete písať a písať a nemusíte sa obávať o to, že sa klávesy zošúchajú. Ako bonus je klávesnica tiež odolná proti náhodnému poliatiu tekutinou. S Logitech K270 tak len píšete, nemusíte sa starať o nič iné.  • Klávesnica sa pripája pomocou prijímača Logitech Unifying cez rozhranie USB
  • Výdrž batérií až 2 roky
  • Odolnosť proti náhodnému poliatiu tekutinou
  • Klávesy s UV pokrytím pre dlhú životnosť

  • Klávesnica obsahuje CZ lokalizáciu kláves.


  • Buď ako prvý informovaný
    o našich novinkách