Logitech G Heavy Equipment Bundle Farm Sim Controller.

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
259,99 €
219,99 €
Cena bez DPH: 183,33 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
XBOX VÝHODNÁ KÚPA - AKCIA
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
Možnosť poistenia:
Náhodné poškodenie na 1 rok
34 €
Náhodné poškodenie na 2 roky
58 €
Predĺžená záruka o 1 rok
24 €
Predĺžená záruka o 2 roky
43 €
Kód produktu: 408056
Logitech

Logitech G Heavy Equipment Bundle Farm Sim Controller. [945-000062]Získaj Game Pass Ultimate pre PC v zľave! Podmienky sa dozvieš po kliknutí na banner!


Zožnite výsledky úplnej kontroly nad farmou. Logitech G Heavy Equipment Bundle je pôsobivou stajňou špecializovaného zariadenia na simuláciu farmy. Všetky základné nástroje sú tu: 900 stupňov otáčania, robustné pedále a bočný panel pre realistické ponorenie a pôžitok. V spolupráci s komunitou GIANTS Software a komunitou Farm Sim (To si ty!), sme znásobili pôžitok z orania pôdy, chovu hospodárskych zvierat a predaja tovaru. A to nielen pre stroje! Zašpiňte si ruky analogmi a tlačidlami zabudovanými do volantu pre farmárske úlohy, ako je napríklad štartovanie motorovej píly. Je to všetko tu a pripravené pre najlepšiu agroturistiku. Balík Heavy Equipment Bundle je teraz aktualizovaný technickými vylepšeniami, ktoré boli navrhnuté spätnou väzbou od komunity a je pripravený na prísny život na farme.

Vezmite to do vlastných rúk! S 900 stupňovým otáčaním, stredovo odpružené koleso je navrhnuté so všetkými základmi skutočných poľnohospodárskych strojov. Vychutnajte si ťažké operácie s naklonením ako na farme, realistickou rotáciou ... a klaksónom. Samozrejme sme nezabudli na otočný gombík, aby vaša voľná ruka mohla uchopiť nápoj alebo ovládať tlačidlá na bočnom paneli.

Skutočná sila Stop-And-Go. Špecializované pedále pre vodiča. Vychutnajte si ideálnu simuláciu traktora pomocou špeciálnych plynových a brzdových pedálov. Uhlový pohyb je nastavený na 20 stupňov, aby vám poskytol maximálnu kontrolu. Pedále sa pripájajú ku kolesu pomocou 1,8m kábla. To znamená, že celá súprava zaberá iba jeden port USB na vašej hernej súprave.

Ovládanie nakladača. Mod-friendly s 25+ programovateľnými tlačidlami. Ľahko zapojte zberače stromov, žeriavy, motorové píly, štiepkovače, prívesy a ďalšie. Páčka nakladača ovláda osi nahor, nadol a skrútiť, zatiaľ čo prepínač režimu zdvojnásobuje tieto príkazy a dá vám šesť osí na ovládanie. Nastavte a zabudnite na rýchlu voľbu tempomatu a funkciu autopilota, aby ste sa zamerali na iné úlohy, ako napríklad farmárske občerstvenie.

Zašpinte si ruky! Ručné ovládacie prvky na ovládanie vášho poľnohospodára. Herné situácie si vyžadujú analogy a tlačidlá! Dvojité analógové páčky, každá s tlačidlom, sú ideálne na pohyb postavy a ovládanie kamery. Štvorsmerové prepínače blízko každej páčky poskytujú na dosah ruky ďalších osem tlačidiel a na zadnej strane sú umiestnené ešte dve ergonomické tlačidlá pre maximálnu kontrolu. A toto všetko je programovateľné priamo z hry.

Technické špecifikácie
  • Pre PC a MAC: Windows 10,8.1,7 a OSX 10.10 a vyššie
  • Pripojenie: 1x USB 2.0
  • Dĺžka kábla:2 m
  • Rozmer volantu: 27,5 x 32 x 35.5 cm
  • Rozmer pedálov: 23,3 x 18 x 13,8 cm
  • Rozmer bočného panelu: 16,8 x 33,7 x 19,2 cm
  • Vhodné pre herné tituly – Farming Simulator, Euro Truck, Train Simulator, FSX, XPlane, Elite Dangerous


  • Recenzie na Logitech G Heavy Equipment Bundle Farm Sim Controller.

    Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.