Logitech G PRO X SUPERLIGHT Wireless Gaming Mouse, black

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
149,99 €
119,99 €
Cena bez DPH: 99,99 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
Kód produktu: 444015
Logitech

Logitech G PRO X SUPERLIGHT Wireless Gaming Mouse, black [910-005880]

Hrajte a vyhrajte
Predstavujeme PRO X SUPERLIGHT, najľahšiu a najrýchlejšiu PRO myš. Vďaka technológii LIGHTSPEED je tu, aby vám pomohla odstrániť všetky prekážky, takže sa môžete sústrediť len na víťazstvo.

Prepojenie medzi hráčom a hrou


Logitech Superlight je doteraz najľahšia a najrýchlejšia myš zo série PRO X, ktorá bola navrhnutá v spolupráci s poprednými svetovými profesionálnymi hráčmi e-športu. Vďaka prelomovej konštrukcii s nízkou hmotnosťou iba 63 gramov je umožnený plynulý posun myši Logitech takmer bez trenia, vďaka čomu bude rapídne vylepšený váš herný výkon.

Nula nezasiahnuteľných cieľov
Vďaka precíznemu senzoru HERO 25K sa herná myš Logitech PRO X SUPERLIGHT vyznačuje extrémnou presnosťou a ultra jemným ovládaním, ktoré poskytuje absolútnu spoľahlivosť pri zbesilých herných podujatiach, kde ide o zlomky sekundy.

Nula odporu
Pre dokonalé splynutie s hrou a hladké kĺzanie je herná myš Logitech PRO X SUPERLIGHT vybavená veľkými pätkami z PTFE bez prímesí, ktoré nekladú žiadny odpor.

Nula uhlíku
Herná Myš Logitech PRO X SUPERLIGHT spĺňa najvyššie štandardy udržateľnosti. Myš neobsahuje PVC a využíva ekologicky šetrnú PCR živicu, vďaka čomu je opatrená certifikátom úplnej uhlíkovej neutrality.

Nula kompromisov
Bleskovo rýchlu komunikáciu myši Logitech PRO X SUPERLIGHT s počítačom zabezpečuje bezdrôtový prijímač s technológiou Lightspeed, ktorá zaručuje perfektnú odozvu, maximálnu výkonnosť a spoľahlivé pripojenie.

Hrajte a víťazte
Logitech G je popredným partnerom e-športových udalostí a najčastejšia voľba pre profesionálnych hráčov z celého sveta. Vďaka jedinečnej spolupráci dokáže Logitech G pracovať priamo so svetovými hráčskymi elitami a zoznámiť sa tak dokonale s požiadavkami turnajového hrania. Vývojový tím potom premení tieto potreby na to najlepšie herné vybavenie.


Technická špecifikácia
Bezdrôtová technológia: LIGHTSPEED
Počet tlačidiel: 5
Senzor: Logitech HERO
Rozlíšenie: 100 – 25 600 DPI
Max zrýchlenie: > 40G2
Max rýchlosť: > 400 IPS2
Ostatné: Nulové vyhladzovanie/zrýchľovanie/filtrovanie
USB report: 1000 Hz (1 ms)
Mikroprocesor: 32-bitový ARM
Životnosť batérie: 70 hodín pri konštantnom pohybe
Rozmery: 125 x 63,5 x 40 mm
Hmotnosť: < 63 g

Produktové video


Recenzie na Logitech G PRO X SUPERLIGHT Wireless Gaming Mouse, black

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.