Logitech G Saitek PRO Flight Throttle Quadrant

79,99 €
59,99 €
Cena bez DPH: 49,99 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 408055
LogitechEN dabing

Logitech G Saitek PRO Flight Throttle Quadrant [945-000015]Získaj Game Pass Ultimate pre PC v zľave! Podmienky sa dozvieš po kliknutí na banner!


Spojenec pre viacmotorové lietadlá. Ak máte radi lietanie s viacmotorovými lietadlami, väčšina riadidiel pre letové simulátory nemá dostatok ovládacích pák. Flight Throttle Quadrant je riešenie, ktoré poskytuje tri ďalšie páky na ovládanie ešte viac motorov, klapiek, prevodových stupňov, spojlerov alebo akýchkoľvek iných programovateľných osí. Okrem toho, tri okamžité, dvojpolohové prepínače na základni tvoria celkom deväť programovateľných príkazov. Ideálne príslušenstvo pre Logitech G Flight Yoke System.

Kompatibilné s Logitech G Flight Yoke System. Vymeniteľné hlavy pák vám pomôžu vytvoriť vlastnú konfiguráciu. Zoskupte ovládacie prvky podľa toho, ako ich chcete.

Zapezpečené pomocou nastaviteľných držiakov. Zahrnutý robustný upevňovací hardvér. Logitech G Throttle Quadrant je vybavený prispôsobiteľnými montážnymi svorkami, ktoré poskytujú slobodu konfigurácie vašej súpravy akýmkoľvek spôsobom, ktorý uznáte za vhodný. Či už na vrchu svojho stola alebo pripevnenom na prednej strane, môžete bezpečne umiestniť ovládacie prvky presne tam, kde ich chcete.

Plne prispôsobiteľné pre všetky podmienky lietania. Modulárne a zameniteľné. Prístroje Logitech G môžu byť umiestnené jeden na druhom alebo vedľa seba. Chcete panel Rádio nad panelom Multi? Hotovo. Chcete, aby bol váš prepínací panel vľavo od vášho strmeňa? Poďme na to. Ľahko použiteľné montážne konzoly poskytujú prostriedky na usporiadanie vašej simulácie letu v konfigurácii obmedzenej iba vašou fantáziou.

Technické špecifikácie
  • Pre PC: Windows 10,8.1,7
  • Pripojenie: 1x USB 2.0
  • Dĺžka kábla: 1.8 m
  • Rozmery: 17,5 x 17,5 x 9 cm


  • Recenzie na Logitech G Saitek PRO Flight Throttle Quadrant

    Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.