VIANOCE na PlayGoSmart
×

Logitech G29 Driving Force Racing Wheel + Logitech Driving Force Shifter

Cena s DPH
349,99 €
Cena bez DPH: 291,66 €
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 410969
Logitech

Logitech G29 Driving Force Racing Wheel + Logitech Driving Force Shifter

Vylepšite svoj konzolový zážitok. Pokiaľ raz vyskúšate Logitech G29, už sa k obyčajnému ovládaču nikdy nevrátite.

Noviniek u modelu G29 je skutočne mnoho. Realistická spätná väzba je zabezpečená pomocou dvoch motorčekov, a tak si môžete byť istí, že ucítite každú zmenu terénu, každý náklon a každé zabrzdenie priamo vo svojich rukách. Okrem toho však ucítite tiež opotrebenie pneumatík, pretáčanie a nedotáčavosť vozidla, stratu záberu kolies a mnohé ďalšie aspekty. Využitie skrutkovitého mechanizmu radenia rýchlostí, ktorý je vytvorený podľa mechanizmov používaných v prevodovkách skutočných áut, vám poskytne výnimočne hladké, tiché a precízne radenie. Hardvér je navyše skonštruovaný tak, aby eliminoval vôľu riadenia, takže zásahy volantu a pedálov budete mať pod maximálnou kontrolou.

Kvalitná konštrukcia s materiálmi pripravenými na poriadnu jazdu. Logitech G29 Driving Force má v hriadeli pevné oceľové ložiská a páčky radenia aj pedále sú vyrobené z nerezovej ocele. Poťah z vysoko kvalitnej ručne prešívanej kože dáva volantu vzhľad a pocit ako by ste mali v ruke skutočný volant pretekárskeho vozidla a taktiež zabezpečuje pohodlnejšie a trvácnejšie používanie. V neposlednom rade, vstavané úchytky a skrutky vám umožnia volant bezpečne prichytiť k stolu alebo závodnému sedadlu, aby boli posunutia a výkyvy volantu minimálne aj počas agresívnych manévrov.

Bezproblémový prístup k herným ovládačom zaisťuje takzvaný D-Pad, tlačidlá pre konzolu a páčky poloautomatického radenia, ktoré sú prakticky umiestnené na volantoch. Pri G29 vám LED kontrolky povedia, kedy presne preradiť, aby ste využili maximálnu akceleráciu a nemuseli pritom spustiť oči z trate. Nastavenia svojich vodičských preferencií si môžete jemne vyladiť pomocou kolieska s 24 polohami a tlačidiel plus/mínus.

Pretekársky volant Logitech G29 sa dodáva so samostatnou podlahovou jednotkou s pedálmi, aby ste mohli pohodlne brzdiť, akcelerovať a opätovne pridávať rovnako, ako v skutočnom aute. Navyše vám pri riadení umožňuje udržiavať prirodzenejšiu polohu tela. Odozva brzdového pedálu je nelineárna, čím napodobňuje činnosť brzdových systémov citlivých na tlak zošliapnutia, vďaka čomu máte citlivejšiu odozvu a je presnejší pri brzdení. Navyše majú samostatnú spojku, aby sa hráči, ktorí si chcú vyskúšať svoje schopnosti, mohli plne vnoriť do možností skutočného pretekania.

Užite si poriadne realistickú divokú jazdu bez rizík... a bez strachu z pokút ;).

 • Pre PlayStation 3, PlayStation 4 - a PC. Vylepšite svoj konzolový zážitok s tým pravým ovládačom pre všetky pretekárske hry.
 • Realistická spätná väzba - je zabezpečená pomocou dvoch motorčekov, ktoré dokonale imitujú reálne vibrácie, ktoré súvisia so zmenou terénu, náklonu, opotrebením pneumatík a ďalšími súvislosťami.
 • Kvalitná konštrukcia - vytvorená z identických materiálov ako reálne pretekárske volanty, ponúka dlhotrvajúci komfort, no tiež dlhú trvácnosť zariadenia.
 • Špirálovité riadenie so spätnou vôľou - imituje reálne správanie volantu v aute a ponúka otočnosť až 900° - dva a pol kola. Presne ako v reálnom aute.
 • Ľahko prístupné ovládanie na dosah - Všetky ovládacie prvky máte na dosah priamo na volante. Ovládanie je zabezpečené D-Padom a príslušnými tlačidlami pre hernú konzolu.
 • Citlivý pedálový panel - prispôsobiteľný pre maximálnu kontrolu. Spojka, brzda aj plyn sú vyladené a ponúkajú realistickú odozvu pri brzdení, pridávaní aj radení.
 • Bezpečné uchytenie - šoférujte naplno bez obáv. Volant Logitech G29 je totiž možné upevniť pomocou skrutiek pevne ku rôznym typom podložiek a tak si môžete užiť naplno aj tie najnáročnejšie manévre.
 • Prúžok na volante pre jasný smer vpred - Nestrácajte orientáciu ani v najdivokejších manévroch. Jasný modrý prúžok v prirodzenej polohe udáva smer vpred, a tak sa dokážete zorientovať v okamihu.  Logitech Driving Force Shifter je kompletná šesťstupňová manuálna prevodovka, ktorá vylepšuje zážitok z jazdy s volantmi Logitech Driving Force G29 a Logitech Driving Force G920.

 • Vytvorené pre volanty Logitech G29 a G920 Driving Force - Zaraďte tú správnu rýchlosť v ten správny čas. Driving Force Shifter je vytvorený pre herné volanty Logitech G29 a G920 Driving Force a vylepšuje zážitok z najnovších pretekárskych titulov. Pridajte Driving Force Shifter ku Vášmu hernému volantu a vytvorte si kompletný šoférsky zážitok plný nekompromisnej realistickosti, akoby ste sedeli priamo vo vozidle.
 • Kvalitná konštrukcia - Jazdite pohodlne a so sebadôverou. S kvalitnou prevodovkou Driving Force Shifter vytvorenou pre precíznu jazdu a dlhotrvajúcu spoľahlivosť. Radiaca páka je potiahnutá vysokokvalitnou ručne tkanou kožou, čo jej dodáva výzor aj pocit vysoko výkonnej športovej prevodovky a Vám umožňuje užiť si pohodlnejší, trvácnejší zážitok.
 • Šesť rýchlostí a zatláčacia spiatočka - Zachovajte akceleráciu v každom prevode. Šesťrýchlostná H-vzorová prevodovka má plynulý pohyb a pevné prevodové stupne, vďaka čomu si môžete užiť plynulé a presné radenie prevodových stupňov v zápale zúrivej rýchlosti.
 • Bezpečné uchytenie - Nezradí keď budete radiť. Pevné úchyty umožňujú umiestniť Driving Force Shifter do stola alebo herného sedadla a minimalizovať tak akúkoľvek nechcenú vôľu a pohyb aj v tých najagresívnejších manévroch.

 • Navrhnuté pre fungovanie s G29 a G920 Driving Force volantmi
 • Šesť rýchlostí so zatláčacou spiatočkou
 • Kovové a kožené komponenty pre komfort a trvácnosť
 • Možnosť pripojiť ku športovej hernej sedačke

  Fyzická špecifikácia:

 • Výška - 206,5 mm
 • Šírka - 176,4 mm
 • Dĺžka - 176,4 mm
 • Hmotnosť - 0,72 kg bez kábla / 0,76 kg s káblom


 • Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách