Logitech G29 Driving Force Racing Wheel

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
309,99 €
239,99 €
Cena bez DPH: 199,99 €
Nákupom získaš 10 bodov.
XBOX VÝHODNÁ KÚPA - AKCIA
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
Možnosť poistenia:
Náhodné poškodenie na 1 rok
34 €
Náhodné poškodenie na 2 roky
58 €
Predĺžená záruka o 1 rok
24 €
Predĺžená záruka o 2 roky
43 €
Kód produktu: 308287
Logitech
 
Chceš ušetriť 5 € ? Tento produkt predávame aj ako rozbalený za 234,99 €

Logitech G29 Driving Force Racing Wheel [941-000112]Získaj Game Pass Ultimate pre PC v zľave! Podmienky sa dozvieš po kliknutí na banner!


Vylepšite svoj konzolový zážitok. Pokiaľ raz vyskúšate Logitech G29, už sa k obyčajnému ovládaču nikdy nevrátite.

Noviniek u modelu G29 je skutočne mnoho. Realistická spätná väzba je zabezpečená pomocou dvoch motorčekov, a tak si môžete byť istí, že ucítite každú zmenu terénu, každý náklon a každé zabrzdenie priamo vo svojich rukách. Okrem toho však ucítite tiež opotrebenie pneumatík, pretáčanie a nedotáčavosť vozidla, stratu záberu kolies a mnohé ďalšie aspekty. Využitie skrutkovitého mechanizmu radenia rýchlostí, ktorý je vytvorený podľa mechanizmov používaných v prevodovkách skutočných áut, vám poskytne výnimočne hladké, tiché a precízne radenie. Hardvér je navyše skonštruovaný tak, aby eliminoval vôľu riadenia, takže zásahy volantu a pedálov budete mať pod maximálnou kontrolou.

Kvalitná konštrukcia s materiálmi pripravenými na poriadnu jazdu. Logitech G29 Driving Force má v hriadeli pevné oceľové ložiská a páčky radenia aj pedále sú vyrobené z nerezovej ocele. Poťah z vysoko kvalitnej ručne prešívanej kože dáva volantu vzhľad a pocit ako by ste mali v ruke skutočný volant pretekárskeho vozidla a taktiež zabezpečuje pohodlnejšie a trvácnejšie používanie. V neposlednom rade, vstavané úchytky a skrutky vám umožnia volant bezpečne prichytiť k stolu alebo závodnému sedadlu, aby boli posunutia a výkyvy volantu minimálne aj počas agresívnych manévrov.

Bezproblémový prístup k herným ovládačom zaisťuje takzvaný D-Pad, tlačidlá pre konzolu a páčky poloautomatického radenia, ktoré sú prakticky umiestnené na volantoch. Pri G29 vám LED kontrolky povedia, kedy presne preradiť, aby ste využili maximálnu akceleráciu a nemuseli pritom spustiť oči z trate. Nastavenia svojich vodičských preferencií si môžete jemne vyladiť pomocou kolieska s 24 polohami a tlačidiel plus/mínus.

Pretekársky volant Logitech G29 sa dodáva so samostatnou podlahovou jednotkou s pedálmi, aby ste mohli pohodlne brzdiť, akcelerovať a opätovne pridávať rovnako, ako v skutočnom aute. Navyše vám pri riadení umožňuje udržiavať prirodzenejšiu polohu tela. Odozva brzdového pedálu je nelineárna, čím napodobňuje činnosť brzdových systémov citlivých na tlak zošliapnutia, vďaka čomu máte citlivejšiu odozvu a je presnejší pri brzdení. Navyše majú samostatnú spojku, aby sa hráči, ktorí si chcú vyskúšať svoje schopnosti, mohli plne vnoriť do možností skutočného pretekania.

Užite si poriadne realistickú divokú jazdu bez rizík... a bez strachu z pokút ;).

 • Pre PlayStation 3, PlayStation 4 a PlayStation 5 - a PC. Vylepšite svoj konzolový zážitok s tým pravým ovládačom pre všetky pretekárske hry.
 • Realistická spätná väzba - je zabezpečená pomocou dvoch motorčekov, ktoré dokonale imitujú reálne vibrácie, ktoré súvisia so zmenou terénu, náklonu, opotrebením pneumatík a ďalšími súvislosťami.
 • Kvalitná konštrukcia - vytvorená z identických materiálov ako reálne pretekárske volanty, ponúka dlhotrvajúci komfort, no tiež dlhú trvácnosť zariadenia.
 • Špirálovité riadenie so spätnou vôľou - imituje reálne správanie volantu v aute a ponúka otočnosť až 900° - dva a pol kola. Presne ako v reálnom aute.
 • Ľahko prístupné ovládanie na dosah - Všetky ovládacie prvky máte na dosah priamo na volante. Ovládanie je zabezpečené D-Padom a príslušnými tlačidlami pre hernú konzolu.
 • Citlivý pedálový panel - prispôsobiteľný pre maximálnu kontrolu. Spojka, brzda aj plyn sú vyladené a ponúkajú realistickú odozvu pri brzdení, pridávaní aj radení.
 • Bezpečné uchytenie - šoférujte naplno bez obáv. Volant Logitech G29 je totiž možné upevniť pomocou skrutiek pevne ku rôznym typom podložiek a tak si môžete užiť naplno aj tie najnáročnejšie manévre.
 • Prúžok na volante pre jasný smer vpred - Nestrácajte orientáciu ani v najdivokejších manévroch. Jasný modrý prúžok v prirodzenej polohe udáva smer vpred, a tak sa dokážete zorientovať v okamihu.  K volantu je možné dokúpiť tiež originálnu prevodovku Logitech Driving Force Shifter. • Logitech G29 Driving Force Racing Wheel : hodnotenie 5 z 5 na základe 4 hodnotení.

  Recenzie na Logitech G29 Driving Force Racing Wheel

  od Andrej Belica 5 z 5tich hviezdičiek! 06.10.2019
  Dobrý večer, ja by som sa chcel opýtať na pripevnenie ku hernému kreslu Playseat Challenge. Sú v balení nejaké upevňovacie skrutky pri volante ? Ak nie, kde by som ich zohnal. Ďakujem za skorú odpoveď.
   
  od Marek Durdy 5 z 5tich hviezdičiek! 13.03.2019
  Marek Nostál /// áno dá sa dokúpiť aj riadiaci páka od tejto firmy Volant je skvelý. Plynulý , kvalitne spracovaný , určite stojí za tu cenu
   
  od Ivan Valach 5 z 5tich hviezdičiek! 04.10.2017
  Výborný volant. Skvelý zážitok pri hraní. Dobrý veniec volantu, výborné prevedenie a kvalita spracovania. Max spokojnosť. Určite stojí za to.
   
  od Marek Nosál 5 z 5tich hviezdičiek! 13.07.2015
  Chem sa opýtať, bude sa u vás dať dokúpiť aj origo radiaca páka k tomú volantu ?
  Zobrazujem 1 do 4 (z 4 príspevkov)
  počet stránok:   1