Logitech MX Master 3 for Mac Advanced Wireless Mouse

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
99,99 €
89,99 €
Cena bez DPH: 74,99 €
 
Kód produktu: 363657
Logitech

Logitech MX Master 3 for Mac Advanced Wireless Mouse [910-005696]

Na mieru pre Mac

Využite svoj Mac na maximum s myšou MX Master 3 for Mac - navrhnutú pre bezproblémovú kompatibilitu so zariadeniami Mac a iPad. Funkcia snímania pohybu, posuvu a prispôsobenie tlačidiel sú riadené systémom iPadOS a závisí na podpore používanej aplikácie. Myš MX Master 3 for Mac, vo farebnom prevedenie Vesmírna sivá, je náš doteraz najrýchlejší, najpresnejšie a najpohodlnejší nástroj pre tvorcov digitálneho obsahu.

logmac


Prechádzajte 1000 riadkov za sekundu

Znovu sme vynašli koliesko. Zbrusu nová funkcia elektromagnetického posuvu MagSpeed je dostatočne presná pre zastavenie vždy na tom správnom mieste a dostatočne rýchla pre prechádzanie 1000 riadkov za sekundu. A navyše je takmer bezhlučné. Obrobená oceľ kolieska mu prepožičiava prvotriedne hmatovú odozvu a dostatočnú hmotnosť pre dynamickú zotrvačnosť, ktorú cítite - avšak nepočujete.

Možnosti prispôsobenia pre systém MacOS a jednotlivé aplikácie

Prispôsobte si myš MX Master 3 for Mac svojmu špecifickému kreatívnemu štýlu práce. Myš MX Master 3 je plne prispôsobiteľná v systéme MacOS a prakticky každej aplikácii, ktorú používate - pričom budete môcť pracovať rýchlejšie vďaka nadefinovaným možnostiam prispôsobenia pre vaše obľúbené aplikace ako napríklad Adobe Photoshop, Adobe Premiere Pro, Final Cut Pro, Google Chrome, Safari a Microsoft Word, Excel a PowerPoint.

Viac počítačov, no len jedna aplikácia - FLOW

Plynule ovládajte viac počítačov pomocou myši MX Master 3 for Mac kompatibilný s technológiou Flow jednoduchým posunutím kurzora k okraju obrazovky. Vaša myš MX Master 3 for Mac bude stále s vami, dokonca aj v operačných systémoch Windows a MacOS. Bez námahy prenášajte text, obrázky a súbory medzi počítačmi - stačí kliknúť na kopírovať na jednom PC a vložiť na druhom.

logmac2


Pozoruhodná presnosť na prakticky ľubovoľnom povrchu

MX Master 3 for Mac je naša doteraz najrýchlejšia a najpresnejšia myš - čo vám zaistí presnosť na pixel v každej situácii. Snímanie Logitech Darkfield umožňuje pohyb na prakticky ľubovoľnom povrchu - dokonca aj na skle - vďaka presnosti 4000 DPI (najlepší vo svojej triede) .

Nabíjanie USB-C do USB-C

Nabíjací kábel USB-C je možné pripojiť priamo k zariadeniu Mac bez nutnosti použitia nepraktického kľúča dongle. Myš MX Master 3 for Mac vydrží na plné nabitie fungovať až 70 dní - a rýchle nabitie počas jednej minúty zaistí energiu na tri hodiny používání.

Kompatibilný so zariadeniami iPad

Myš MX Master 3 for Mac je kompatibilná so systémom iPadOS, čo znamená, že môžete získať rozšírené funkcie zariadenia MX, keď budete svoj iPad používať ako počítač alebo ako súčasť vašej zostavy viacerých zariadení.

logmac1Recenzie na Logitech MX Master 3 for Mac Advanced Wireless Mouse

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.