Lucius [Steam]

digitálna distribúcia
9,99 €
5,99 €
Cena bez DPH: 4,99 €
 
Kód produktu: 417481
Lacenevhodné a neprístupné pre vekovú skupinu maloletých do 18 rokovanglická verzia
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Lucius [Steam] [PC digital]

Keď sa malý Lucius narodil dňa 6. 6. 1966, nikto čakal, že bude niečim iným, než normálnym malým chlapcom. Jeho detstvo, strávené v luxusnom zámku, bolo také normálne, ako mladosť každého dieťaťa. Teda okrem extrémneho bohatstva jeho rodičov, nakoľko Lucius vyrastal so všetkým, čo si želal, vrátane niekoľkých slúžok, rodinného mäsiara a súkromného učiteľa.

Všetko sa zmenilo, to Lucius dovŕšil 6 rokov. Jeho skutočný otec, diabol, sa objavil v jeho snoch v noci pred jeho narodeninami a odhalil mu, že Lucius je jeho syn.

Diabol dokázal prostredníctvom Lucia priviesť svojho potomka späť na zem. A tak je teraz Luciovou úlohou naplniť poslanie zla, ktorým je ovládnutie sveta. Po prvé sa Lucius potrebuje zbaviť všetkých svojich rodinných príslušníkov a služobníctva na panstve, aby mohol získať ich bohatstvo a moc.

Vybavený nadprirodzenými schopnosťami sa Lucius vydáva na krvavú cestu hrôzy naprieč domom a pomocou diabolských síl telekinézy a ovládnutia mysle pripravuje smrteľné nehody, ktoré majú znižovať počet obyvateľov panstva jedného po druhom ...  • Unikátny 3D hororový adventúrny herný zážitok.
  • Pocta klasikám žánru hororu, vrátane The Omen, Shining, The Exorcist a mnohých ďalších.
  • 3D adventúrna hrateľnosť v otvorenom svete.
  • Strhujúca atmosféra, ohromujúca vizualizácia.
  • Nadprirodzené schopnosti vrátane telekinézy a ovládania mysle.

    Jedná sa o digitálnu verziu hry Lucius, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  • Recenzie na Lucius [Steam]

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.