Mafia CZ (Definitive Edition) [Steam]

digitálna distribúcia
39,99 €
34,99 €
Cena bez DPH: 29,16 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 411799
2KCZ dabing
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Mafia CZ (Definitive Edition) [Steam] [PC digital]

Kompletne a do detailu prepracovaná verzia pôvodnej hry z roku 2002, ktorá prinesie zmodernizovaný herný scenár s novým bohatým dialógom, rozvinutejším pozadím a dodatočnými videami, úplne novými hernými sekvenciami a prvkami hrateľnosti a mnoho iného. A čo je najdôležitejšie je, že bude to stále tá Mafia, akú si pamätáte, len o ešte kúsok lepšia a zábavnejšia.

Tommy Angelo býval taxikárom, no osud zamýšľal čosi hrozivejšie. Stal sa mafiánom – uznávaným rodinou, obávaným nepriateľmi a pripraveným riešiť veci po svojom. Nasledujte Tommyho v tomto epickom gangsterskom dobrodružstve pri jeho vzostupe na vrchol najvychýrenejšej zločineckej organizácie – Mafia.

  • Americké podsvetie tridsiatich rokov - nebezpečný svet rýchlych automobilových naháňačiek, bankových lúpeží, pašovania, nájomných vrážd a brutálnych bojov gangov.
  • Viac než 20 akciou nabitých misií plných zvratov a neočakávaných prekvapení s odvážnymi vedľajšími úlohami pre bystrejších gangsterov.
  • Viac než 60 autentických vozidiel ako kamión, kabriolet a športiaky.
  • Obrovský arzenál výzbroje zahŕňa bejzbalové pálky, magnum a samopal.
  • Viac než 12 štvorcových míľ amerického mesta tridsiatich rokov, so simulovanou premávkou, pamätihodnosťami a okolitým prostredím, ktoré sa postupne vyvíja.    Jedná sa o digitálnu verziu hry Mafia CZ (Definitive Edition), kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.

  • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
    CZ dabingEN dabingDE dabingPL titulky