Maneater Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Maneater - PC DVDManeater - PS4Maneater - PS5Maneater - XBOX ONEManeater - NSW
Po dohraní odkúpime naspäť
39,99 €
34,99 €
Cena bez DPH: 29,16 €
 
Kód produktu: 414452
Deepnevhodné a neprístupné pre vekovú skupinu maloletých do 18 rokovanglická verzia

Maneater [Xbox Series X|S]

Ste žralok!

Zažite ultimátnu fantáziu ako najväčší predátor morí - obrí žralok! Terorizujte vodné cesty pri pobreží. Roztrhajte plavcov a potápačov na kusy, dajte ľuďom dôvod sa vás báť. Vžite sa do role a upravte si vášho žraloka s rôznymi vylepšeniami. Vyviňte si rôzne časti vášho tela alebo napumpujte v sebe divokosť a začnite zbesnené kŕmenie.

Maneater je akčné RPG pre jedného hráča, odohrávajúce sa v Gulf Coast drsných vodách. Bojujte o prežitie v otvorenom oceáne, močiaroch a riek kde nebezpečie číha na každom rohu. Ponorte sa do živého sveta plného nebezpečia a odmien. Preskúmajte potopené vraky, schovávajte sa v močiaroch, alebo sa proste plavte v otvorenom oceáne hľadajúc vašu obeť, ktorá vás úplne zasýti. K dispozícii máte iba váš dôvtip, čeľuste a možnosť vylepšiť sa tým, že sa kŕmite. Všetko je na menu... zabite alebo buďte zabití.

Maneater predstavuje príbeh žraloka, ktorý sa chce pomstiť za vraždu jeho matky rukami "Scaly" Peteovi. Moria nie sú dostatočne veľké pre oboch, kým sa blížia ku finálnej konfrontácii. Scaly Pete je rybár, ktorý bol vychovaný na príbehoch ako jeho otec bol zabitý veľkým bielym žralokom. Žraloky nemali pred jeho otcom žiadne zľutovanie, preto on na oplátku neukáže týmto zvieratám žiadnu milosť a uloví ich vždy keď ich nájde.

 • Jedzte, objavujte a vyviňte sa vo svete otvoreného RPG.
 • Prejdite príbehovú kampaň vytvorenú Chrisom Parnellom (Saturday Night Live, 30 Rock, Rick a Morty).
 • Kŕmte sa na ľuďoch, konzumujte živiny a nájdite vzácne žraločie poklady aby ste sa vyvinuli ďalej ako to príroda chcela.
 • Preskúmajte 7 veľkých regiónov vrátane močarísk, rezortových pláží, industriálnych prístavov, otvoreného oceána a iného. Zažite živý svet s úplným cyklom dňa a noci.
 • Odomknite rôzne Evolúcie, ktoré vylepšia vášho žraloka počas vášho postupu kampaňou.
 • Hunter Parties a Bounty System - boj proti rôznym typom lovcov od malých loveckých lodiek po silnú pobrežnú stráž.  Jedná sa o verziu hry, ktorá je optimalizovaná pre Xbox Series X/S.


 • Recenzie na Maneater

  Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.