Mario Sports Superstars + amiibo karta Nintendo 3DS

49,99 €
37,99 €
Cena bez DPH: 31,66 €
 
Kód produktu: 366346
Nintendovhodné pre všetky vekové skupiny maloletýchanglická verzia

Mario Sports Superstars + amiibo karta [3DS]

Staňte sa hviezdou v hre Mario Sport Superstars!
Vydajte sa na ihriská s tímom najznámejších postáv zo sveta Super Mario, hra je nabitá akčným výberom športov. Vytvorte si tím z obľúbených postáv a vydajte sa súťažiť v piatich najobľúbenejších športoch sveta, zabavte sa lokálne, alebo online.

Zahrajte si na veľkých futbalových ihriskách s jedenástimi hráčmi, prebehnite všetky méty v baseballe, zahrajte si pod par v golfe, alebo vyhrávajte sety v tenise. A ak chcete niečo iné sadnite do sedla rýchlych konských závodov. Všetky tieto športy majú hromadu prvkov na plánovanie, stratégie a hlboký pocit jedinečnosti.

Každý zo športov ponúka možnosť hlbokého režimu pre jedného hráča, ale aj možnosti hry s viacerými hráčmi. Môžete si zahrať s priateľmi aj sokmi z blízka, či ďaleka.

Vašu hru môžete vylepšiť vďaka novým amiibo zberateľským kartičkám amiibo Mario Sports Superstars, na ktorých nájdete vylepšené verzie postáv. Kompletná séria kartičiek obsahuje až 90 rôznych postáv, takže zberatelia sa tiež potešia. Jednu takúto kartičku dostanete priamo s hrou!

Všetky postavy sú pripravené na súboj a tak si môžete postaviť ultimátny tím. Ale vyberajte pozorne, každá postava má silné stránky, ale aj slabiny, dobre postavený tím môže byť tou správnou zbraňou pre výhru.

Ak si nie ste istí pravidlami niektorých športov, čakajú na Vás obsiahle tréningové režimy, ktoré Vás pripravia na všetky nástrahy.


Recenzie na Mario Sports Superstars + amiibo karta

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.