Mars: War Logs [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
3,99 €
Cena bez DPH: 3,33 €
 
Kód produktu: 417487
FocusEN dabing
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Mars: War Logs [Steam] [PC digital]

Mars: War Logs je akčné RPG z pohľadu tretej osoby, ktoré Vás vezme do futuristického a dekadentného sveta so silným príbehom, kde je každá voľba zásadná. Je to "poviedka" zo sveta hry Mars, ktorá ponúka komplexnú a solídnu hratelnosť s vysokou hodnotou opätovnej hrateľnosti.

Ide o rovnaý svet ako v hre Mars, len s prepísaným, prispôsobeným príbehom a novými postavami. Hra má tiež prepracovanú hrateľnosť vďak čomu vzniklo solídne RPG s rozmanitými úlohami, dynamickým a taktickým súbojovým systémom, rozličnými stromami schopností, dialógmi s niekoľkými možnosťami odpovedí a komplexným systémom výroby predmetov.

Od katastrofy, ktorá otriasla Marsom a rozpútala medzi jeho osadníkmi chaos, uplynulo už viac než sto rokov. Moc si rozdelili dve rôzne spoločnosti, ktoré distribuujú tú najvzácnejšiu surovinu na neúrodnej planéte - vodu. Konzervatívna a archaická spoločnosť Abundance sa snaží udržať si vplyv tvárou v tvár spoločnosti Aurora, mladého spolku, ktorého moc pramení z celej armády technomantov, ľudí, ktorí sú schopní sústrediť energiu do terranských artefaktov a vytvárať tak ničivé magické účinky.

Príbeh začína uprostred týchto šarvátok, kedy sa mladý zajatec stretne s Royom, cynickým a neotrasiteľným mužom a rozhodne sa viesť si vojnový denník ... • Vžite sa do úlohy Roya Temperanca, mnohostranne talentovaného vyhnanca a vytvorte okolo seba spoločnosť ľudí so skutočnými osobnosťami.
 • Vyberajte si počas dialógov z mnohých možností a a ovlivnite osud svojho ľudu.
 • Vytvorte si svoj vlastný bojový štýl vďaka rozvinutému dynamickému súbojovému systému podľa úplne odlišných prístupov na základe Vašich rozhodnutí.
 • Prispôsobte si vývoj postavy a vyberte si z tuctov schopností a mnohých prídavných vylepšení! Upravte a vytvárajte si vlastné vybavenie vďaka možnosti výroby predmetov.

  Jedná sa o digitálnu verziu hry Mars: War Logs, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.

 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  EN dabingDE titulky

  Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách