Metro Exodus CZ (Complete Edition) Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Metro Exodus CZ (Complete Edition) - PS5
Po dohraní odkúpime naspäť
39,99 €
34,99 €
Cena bez DPH: 29,16 €
Kód produktu: 430260
Deepnevhodné a neprístupné pre vekovú skupinu maloletých do 18 rokovCZ titulky

Metro Exodus CZ (Complete Edition) [Xbox Series X|S]

Užite si ultimátne postapokalypticke dobrodružstvo a odhaľte jedinečný nepriateľský svet v tejto epickej strieľačke z pohľadu prvej osoby, teraz vylepšenej pre Xbox Series X|S.

Metro Exodus Complete Edition obsahuje kampaň metro Exodus pre jedného hráča a obe strhujúce prídavky: The Two Colonels a Sam 's Story.

Metro Exodus je príbehová strieľačka z pohľadu prvej osoby od 4A Games, ktorá kombinuje smrtiace súboje a zakrádania s prieskumom a hororovú hrou na prežitie v jednom z najpodmanivejšej herných svetov, ktorý bol kedy vytvorený.

Utečte z rozbitých trosiek mŕtvej Moskvy a vydajte sa na epickú kontinentálnu výpravu cez postapokalyptické Rusko v tom doteraz najväčšom dobrodružstve v sérii Metro. Preskúmajte ruskú divočinu v obrovských nelineárnych úrovniach a sledujte napínavý príbeh inšpirovaný románom Dmitrija Gluchovského, ktorý popisuje celý rok od jari cez leto a jeseň až po hlbokú nukleárnu zimu.

  • Vylepšenie pre Xbox Series X | S - hra bola optimalizovaná pre špecifické funkcie platformy vrátane 60 FPS pri rozlíšení až 4K a nasvietenie Ray Traced. Verzia pre Xbox Series X vyžaduje stiahnutie veľkého množstva dát.
  • Kompletné balenie - obsahuje Metro Exodus a všetok obsah z DLC: The Two Colonels a Sam 's Story.
  • Užite si sandboxovú hru na prežitie - utečte z rozbitých trosiek mŕtvej Moskvy a sledujte napínavý príbeh, ktorý prepája klasickú hrateľnosť série Metro s obrovskými nelineárnymi úrovňami.
  • Smrtiaci súboj a zakrádania - zbierajte materiály a vyrábajte v poli, aby ste si prispôsobili arzenál ručne vyrobených zbraní a mohli bojovať proti ľudským aj zmutovaným nepriateľom v strhujúcom taktickom súboji.
  • Preskúmajte nepriateľský svet - vydajte sa na výpravu, ktorá trvá celý rok od jari cez leto a jeseň až po hlbokú nukleárnu zimu. Objavte ruskú divočinu, ktorej vdychuje život dynamické počasie a striedanie dňa a noci.

    metro_comp

  • Recenzie na Metro Exodus CZ (Complete Edition)

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.