Metroid Prime: Federation Force Nintendo 3DS

39,99 €
37,99 €
Cena bez DPH: 31,66 €
 
Kód produktu: 354841
Nintendonevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokovanglická verzia

Metroid Prime: Federation Force [3DS]

Vstúpte do elitnej armády galaktickej federácie a ochráňte galaxiu v hre Metroid Prime: Federation Force. V tejto sci-fi strieľačke z pohľadu prvej osoby objavíte nové dobrodružstvá vo svete Metroid a spojíte sa s ostatnými vojakmi, ktorí budú blízko Vás, alebo online a vydáte sa na akciou nabité kooperatívne misie.

V galaxii nie je mier. Po deštrukcii Phazonu a skorumpovaného sveta, Phaaze, je vesmír stále v ohrození vesmírnymi pirátmi. Ako nováčikovia federačných síl, budete mať za úlohu zastaviť besnenie vesmírnych pirátov. Vyzbrojte sa špecializovaným bojovým oblekom, známym pod názvom "Mech" a vydajte sa do pustého systému Bermuda, kde budete mať za úlohu preskúmať hlásenia o podozrivej aktivite a za využitia šikovného blasteru eliminujete nepriateľov, ktorí sa Vám postavia do cesty.

Pristaňte na nepohostinných planétach a infiltrujte nepriateľské základne, riešte environmentálne hádanky a bojujte s hrozivými formami mimozemského života všetkých veľkostí a tvarov, pri plnení misií. Postupujte opatrne ako osamotený vojak, alebo sa pridajte do oddielu až pre štyroch hráčov, lokálne, alebo online a vydajte sa na boj s vesmírnymi pirátmi.

Pri plnení misií v oddiele vojakov, bude spolupráca životne dôležitá. Pred každou úlohou si rozdeľte rôzne druhy munície a využite ich na podporu ostatných pri plnení misií. Napríklad, opravné kapsuly môžete vystreliť na spoluhráčov, čím ich vyliečite počas súboja, zatiaľ čo spomaľovací lúč môže byť použitý na spomalenie nepriateľa, čím spoluhráčom dodáte čas na spustenie paľby.

S každou úspešnou misiou získate vylepšenia, ktoré môžu posilniť brnenie a schopnosti vášho Mech obleku, takto sa pripravíte na náročné skúšky, ktoré Vás budú očakávať. Ak budete chcieť vášmu obleku dodať nový vzhľad, prispôsobte si ho celou škálou lakov. S osobitne predávanými figúrkami Amiibo môžete dokonca získať potlače.

Oddýchnite si od súbojov s vesmírnymi pirátmi a zahrajte si Blast Ball! V tomto originálnom, futuristickom športe, sa šesť hráčov rozdelí do tímov, budú ovládať vlastné Mech obleky a za využitia ich kanónov sa budú snažiť dostať loptu do súperovej bránky, vďaka čomu získajú body. Hrajte sami, hrajte proti priateľom vďaka lokálnemu hraniu, alebo hľadajte súperov online. Tento sci-fi šport je vynikajúcim spôsobom, ako sa zoznámiť s Mech oblekom, alebo priateľsky vyriešiť spor medzi priateľmi.  • Hrajte sami, alebo v tíme až pre 4 hráčov.
  • Bojujte s vesmírnymi pirátmi, plňte misie a získavajte body pre vylepšenie vašich Mech oblekov.
  • Pred misiami si rozdeľte špeciálnu muníciu tak, aby všetci v tíme plnili rôzne úlohy.
  • Zahrajte si futuristický šport Blast Ball, kde sa až 6 hráčov môže rozdeliť do dvoch tímov a bude sa snažiť skórovať góly.


  • Recenzie na Metroid Prime: Federation Force

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.