Mikrofón SPC Gear SM900 čierny

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
Cena s DPH
82,99 €
Cena bez DPH: 69,16 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 445852
SPC

Mikrofón SPC Gear SM900 čierny [SPG026]

Všestranný a elegantný

S mikrofónom SPC Gear SM900 vás bude vždy počuť! Je kompaktný, ľahký a jednosmerný. Navrhnutý najmä pre hráčov, YouTuberov a tvorcov obsahu. Tak ak kladiete vysoké požiadavky na kvalitu hlasu, bol stvorený práve pre vás. A nemusíte sa obmedzovať na pobyt v budovách, ultra ľahký dizajn je vhodný aj na prenášanie a vonkajšie využitie.

O produkte

 • Perfektné vyhotovenie
  Vysoko kvalitný mikrofón so širokým spektrom využitia určený pre výnimočne čistú a prirodzenú reprodukciu zvuku od spevu, chatovania, Skypovania až po nahrávanie youtube videí a pod. Smerová (kardioidná) charakteristika zaisťuje dobré tlmenie nežiaduceho okolitého hluku, zatiaľ čo kvalitné komponenty ako kapsula, USB čipset a interné filtre umožňujú teplý, rádiový zvuk.

 • Vynikajúca kvalita zvuku
  SM900 je špičkový mikrofón vybavený renomovaným USB čipsetom Cmedia a veľkými membránami. Využíva kardioidný vzor, ktorý ospevuje takmer každý, kto pracuje s vlastným hlasom, či už je to streamer, vloger alebo hudobník. Smerové počúvanie poskytuje vynikajúcu zvukovú izoláciu nežiaducich zvukov v pozadí a zvukovej spätnej väzby. Umožňuje vám tiež dosiahnuť teplý, rádiový zvuk vášho hlasu. Vyskúšajte to sami a nechajte svoje publikum počuť rozdiel!

 • Pop filter
  Pop Filter eliminuje okolité a nežiaduce zvuky a chráni mikrofón pred hromadením nečistôt. Či už teda veľmi fúka alebo ste nervózni a ťažko dýchate, v mikrofóne to nebude počuť a bude z neho vychádzať iba čistý a presný zvuk.

 • Jedinečný dizajn
  Keďže ide o jeden z najviditeľnejších prvkov vašej pracovnej stanice, určite chcete, aby váš mikrofón vyzeral dobre. Kryt SM900 je vyrobený výhradne z kovu, vďaka čomu je vysoko odolný voči poškodeniu a dlhodobému používaniu. Vnútorné komponenty ako membrána a elektronika sú tiež chránené pevnou kovovou sieťkou a kovovou výstužou. Atraktívny a profesionálny vzhľad mikrofónov ozdobí vašu pracovnú stanicu a uchváti divákov vašich streamovaných alebo YouTube materiálov. Sme si istí, že si ho absolútne zamilujete!

 • Všestrannosť
  So svojimi smerovými charakteristikami a sadou príslušenstva je SM900 skutočným univerzálom! Či už ste streamer, youtuber, vloger alebo hudobník, nepochybne oceníte dokonale čisté nahrávky bez šumu. Je to obojstranne výhodné, pretože to ocení aj vaše publikum!

 • Nastaviteľné rameno
  SM900 je dodávaný s nastaviteľným otočným ramenom, ktoré vám umožní jednoducho ho pripevniť na váš stôl a umiestniť mikrofón presne tam, kde ho potrebujete - na stôl, poličku, na monitor... Nastaviteľné rameno umožní to, aby jeho poloha zodpovedala priamo vašim potrebám. Pre usporiadanie je kábel zapustený dovnútra paže stojana, teda vám nebude prekážať.

 • Žiadne rušenie
  Súčasťou súpravy mikrofónu je aj špeciálny anti-shock držiak proti otrasom, ktorý výrazne znižuje vibrácie spôsobené písaním na klávesnici alebo klopaním po stole.

 • Ihneď pripravený
  SM900 vám poskytuje vysokú kompatibilitu s takými aplikáciami, ako sú služby okamžitých správ, herné platformy a pokročilé pracovné stanice na digitálne spracovanie zvuku. Keďže ide o Plug&Play mikrofón, nevyžaduje žiadny ďalší softvér a je pripravený na použitie hneď po vybalení z krabice.

Technická špecifikácia
Typ kardidoidný
Frekvenčný rozsah 18 - 21000 Hz
Dátová rýchlosť 16 bit, 48 kHz
Napájanie integrovaný USB kábel, 2,9 m
Maximálna SPL 135 dB
Vlastnosti nastaviteľné rameno
pop filter
shock mount
Hmotnosť 1270 g

Obsah balenia:

 • Mikrofón SPC Gear
 • Nastaviteľné rameno s USB káblom
 • Držiak proti otrasom
 • Pop filter
 • Dokumentácia


Recenzie na Mikrofón SPC Gear SM900 čierny

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.