Model Builder [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
16,99 €
Cena bez DPH: 14,16 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 442663
GreenManEN dabing
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Model Builder [Steam] [PC digital]

Model Builder je hra o stavaní a prispôsobovaní modelov vozidiel. Zostavte, prispôsobte a vystavte svoje výtvory - naplňte virtuálne police úžasnými strojmi! Či už ste veterán alebo nováčik, určite sa zabavíte!

ZÍSKAJTE STAVBU. BUĎTE KREATÍVNY

Pripojte sa k najnovšiemu trendu v simulačných hrách, prejavte svoju kreativitu a vytvorte úžasne vyzerajúce modely.

Vystrihnite, zostavte, namaľujte a potom prispôsobte svoje modely! Postavte lietadlá, tanky, lode, figúrky a ešte oveľa viac. Predajte svoje výtvory so ziskom, aby ste rozšírili svoju súpravu nástrojov. Vytvárajte úžasné a impozantné modely v mierke, aby ich mohol vidieť celý svet.

Vlastnosti:

  Režim kariéry
  Vydajte sa na fascinujúcu cestu po stopách starého otca Stana a jeho úspechov, odhaľte tajomstvá minulosti, prevezmite zákazky a súťaže, kým sa stanete majstrom modelárskeho remesla.

  Modely
  Je z čoho vyberať, pokiaľ ide o to, čo môžete zostaviť... a keď budete hotoví, odomknete toho ešte veľa. Očakávajte desiatky hodín zábavy a oveľa viac v aktualizáciách po vydaní.

  Stavajte
  Vyberte si model, ktorý chcete vytvoriť, zažite zadosťučinenie pri vystrihovaní častí modelu, krok za krokom zostavte svoj model a aplikujte konečné úpravy, aby bol pripravený na maľovanie.

  Nástroje
  K dispozícii máte širokú škálu nástrojov - všetko, čo potrebujete na zostavenie svojich pôsobivých modelov a ich lesk.- Odomknite nové nástroje, ktoré vám pomôžu s presnou prácou a povrchovou úpravou. Za chvíľu sa budete cítiť ako profesionál.

  Buďte kreatívni
  Teraz je čas byť kreatívny! Môžete ísť serióznou cestou a držať sa briefu, alebo prečo si neurobiť model podľa seba a nevylepšiť ho. S množstvom farieb, z ktorých si môžete vybrať, použite nástroj airbrush alebo naneste s jemnými detailmi a doplňte to pôsobivými nálepkami. Vaša kreativita je limitom.

  Ukážka
  Keď je váš model hotový, nie je to koniec! Môžete nastaviť scénu v režime PhotoBooth a usporiadať svoje modely na rôzne pozadia, pridať skvelé efekty a urobiť z nich ešte lepšie! Zdieľajte svoju prácu priamo z hry na svojich kanáloch sociálnych médií a ukážte ju ostatným.


 • Názov vydavateľa: Green Man Gaming
 • Názov vývojára: Moonlit S.A.
 • Dátum vydania: 08.02.2022
 • Pegi: 12
 • Žáner: Simulátor

  Minimálne požiadavky:
  Operačný systém: Windows 10
  Procesor: 64bit CPU: Intel Core i5-9400 / Ryzen 5 2600
  Pamäť: 8 GB RAM
  Grafická karta: 4GB NVIDIA GeForce GTX 1050Ti / AMD Radeon RX 570
  Pevný disk: 20 GB voľného miesta
  DirectX: Verzia 11
  Jedná sa o digitálnu verziu hry Model Builder, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  © Moonlit S.A. 2021. All rights reserved. 2021

 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  EN dabingDE titulkyPL titulky

  Recenzie na Model Builder [Steam]

  Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.