Monster Energy Supercross 4 Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Monster Energy Supercross 4 - PC DVDMonster Energy Supercross 4 - PS4Monster Energy Supercross 4 - PS5Monster Energy Supercross 4 - XBOX ONE
Po dohraní odkúpime naspäť
39,99 €
32,99 €
Cena bez DPH: 27,49 €
 
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 417160
Milestonevhodné pre všetky vekové skupiny maloletýchanglická verzia

Monster Energy Supercross 4 [Xbox Series X|S]

Jediná oficiálna videohra šampionátu AMA Supercross Championship je späť. MONSTER ENERGY Supercross - THE OFFICIAL Videogame 4! Vzrušujúci svet Monster AMA Supercross sa vracia s väčšou porciou oficiálneho obsahu ako kedykoľvek predtým!

Hra obsahuje vyše 100 oficiálnych pretekárov, čo je doteraz najvyšší počet jazdcov z 450SX a 250SX East a West, ktorý sa kedy objavil v rámci značky Supercross. Sezóna 2020 bola zvláštna hneď z niekoľkých dôvodov a Supercross 4 prinesie všetkých 11 štadiónov a 17 tratí z tejto sezóny, vrátane 7 variácií Salt Lake City. A to nie je všetko: medzi nás sa teraz pripája ten najžiadanejší pretekár: súpisku Supercross 4 obohatí Ken Roczen!

Úplne prepracovaný režim kariéry vám dá možnosť vydať sa na cestu za slávou v rámci "Futures", úplného začiatku vašej kariéry. Výkon každého pretekára sa odvíja podľa jeho schopností: Hráč si bude musieť počas svojej kariéry tieto schopnosti zlepšovať pomocou prepracovaného stromu zručností a zamerať sa na to, čo robí najradšej. Body sa získavajú nielen za pretekanie, ale aj za účasť na špeciálnych súťažiach, za dokončený tréning a plnenie denníka. Jedná sa o sériu špeciálnych úloh, ktoré ukážu, kto je tu naozaj najlepší!

Editor tratí je späť! Viac modulov vytvorených na základe oficiálnych tratí z roku 2020 a užívateľsky prívetivejší zážitok pre jednu z najobľúbenejších funkcií značky Supercross. Nový Compound, inšpirovaný nádhernou krajinou ostrovov v Maine, je miesto, ktoré môžete preskúmať sólo či spolu s 3 priateľmi, či už kooperáciou, alebo v pretekaní proti sebe. Postavte sa novým výzvam a nájdite všetky zberateľské predmety! Upravte si motorku aj pretekára vďaka celej rade rôznych spôsobov: Hra ponúka viac než 100 značiek úprav vzhľadu a výkonu.

  • Oficiálna sezóna Monster Energy Supercross 2020.
  • Viac ako 100 oficiálnych pretekárov a tratí vrátane veľmi žiadaného Kena Roczena!
  • Nový Compound inšpirovaný ostrovom v Maine, ktorý môžete preskúmať.
  • Viac modulov a užívateľsky prívetivé rozhranie v editore tratí.
  • Úplne prepracovaný režim kariéry od "Futures" po "Pre".
  • Nekonečné možnosti úprav.
  • Recenzie na Monster Energy Supercross 4

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.