Monster Hunter 4: Ultimate Nintendo 3DS

49,99 €
37,99 €
Cena bez DPH: 31,66 €
 
Kód produktu: 266755
Capcomnevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokovanglická verzia

Monster Hunter 4: Ultimate [3DS]

Monster Hunter 4: Ultimate je najnovším dielom v populárnej videohernej sérii Monster Hunter, ktorej sa k dnešnému dňu predalo viac ako 31 miliónov kusov na celom svete. V hre sa ujmete úlohy lovca, ktorý sa pripojí ku karaváne, aby preskúmal nové krajiny a mestá na svojej ceste. Toto veľkolepé dobrodružstvo zahŕňa stovky úloh a rôznych mimoriadnych tvorov, ktorí sú zdrojom cenných prvkov, ktoré môžete využívať pri výrobe zbraní a vybavenia. Monster Hunter 4: Ultimate predstavuje najväčší skok v sérii vôbec s väčším objemom nového obsahu a zaujímavých funkcií než kedykoľvek predtým. Takisto po prvýkrát v histórii série Monster Hunter na handheld konzolách sa môžete spojiť s priateľmi cez internet prostredníctvom funkcie Nintendo Network, rovnako ako cez lokálne bezdrôtové pripojenie, ktoré bolo k dispozícii aj doteraz.

Monster Hunter 4: Ultimate Vás vezme doslova do nových výšin so zavedením viacerých vertikálnych a bočných pohybov, ako kedykoľvek predtým. Rozšírený repertoár akcií vytvára dynamický lovecký zážitok s plynulými lezeckými pohybmi a schopnosti skákať a útočiť zo stien alebo výstupkov. Navyše sa môžete počas obmedzenej doby viesť na chrbte netvora, kým na ňom visíte a bojujete s ním. A s pridaním dvoch nových zbraňových tried, náročných nových príšer a mnohých lokalít je Monster Hunter 4: Ultimate tým najrobustnejším loveckým zážitkom. • Spojte sa s až tromi ďalšími lovcami online cez Nintendo Network po prvýkrát v histórii série, alebo cez miestne bezdrôtové pripojenie a bojujte proti obrovským beštiám.
 • Insect Glaive je dlhá zbraň sprevádzaná mocným lietajúcim hmyzom, ktorú si môžete prispôsobiť pomocou rôznych vlastností. Charge Blade je hybrid, ktorý môžete prepínať medzi režimami meča, štítu alebo sekery, so schopnosťou zbierať energiu z útokov a rozpútať silné útoky. Doterajších 12 typov zbraní bolo tiež aktualizovaných s úpravami pre pohyby, alebo kombá.
 • Akcia sa rozširuje vďaka plnulým lezeckým pohybom a pridaniu skokov a útokov zo stien, alebo výstupkov.
 • Monštrá sú ešte hrozivejšie s novým stavom zbesilosti, ktoré ich robí silnejšími a brutálnejšími než sú v normálnom stave.
 • Po prvýkrát v histórii série môžete vyskočiť na monštrá a držať sa ich počas útokov.
 • Niektoré príšery môžu spôsobiť zmeny na bojisku počas súboja, napríklad zmeniť sklon zeme do prudkého svahu. Ak nie ste dosť opatrní, môžete sa skĺznuť z pásma do ďalšej oblasti.
 • S niekoľkými úplne novými monštrami, ako je temný a hrozivý Gore Magala, rovnako ako s hordami Vašich obľúbených, vrátane Tigrexa, máte prístup k najväčšiemu zoznamu zúrivých nepriateľov doteraz.
 • Cestujte ako súčasť karavány a objavujte úplne nové lokality a dediny, z ktorých každá má svoj vlastný jedinečný vzhľad a pocit.
 • Stovky nových predmetov a vybavenia, ktoré si môžete vyrobiť, alebo získať, vrátane úplne nových vzácnych a mocných zbraní a brnení triedy G.
 • V hre si môžete prispôsobiť jedného hlavného spoločníka Ace Palico a získať ďalšie podporné Palico postavy na svojej ceste. Títo AI spoločníci ponúkajú hlboké možnosti prispôsobenia so špecifickým brneniami, zbraňami a zručnosťami.
 • Vybavte svojho lovca a jeho Palico špeciálnymi tematickými kostýmami a zbraňami podľa sérii ako Street Fighter, Devil May Cry, Mega Man, Legend of Zelda, Metroid, Animal Crossing a ďalších.
 • Dotyková obrazovka konzoly Nintendo 3DS poskytuje ľahký prístup k herným informáciám, zbraniam, mapám a mini hrám, rovnako ako užitočnú možnosť automaticky zacieliť na hlavného nepriateľa.
 • Odosielajte a prijímajte hráčske karty, pomocníkov Palico a misie pomocou funkcie StreetPass.
 • Zažite vylepšenú grafiku a vyskúšajte si funkcionalitu ovládania pomocou C Stick a prispôsobiteľných tlačidiel ZL a ZR, nakoľko hra Monster Hunter 4: Ultimate podporuje konzolu New Nintendo 3DS.
 • Recenzie na Monster Hunter 4: Ultimate

  Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.