MotoGP 21 [XBOX X|S] - BAZÁR (použitý tovar)

Po dohraní odkúpime naspäť
Cena s DPH
14,99 €
Osobitný režim 0% DPH
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 423389
Milestone

MotoGP 21 [XBOX X|S] - BAZÁR (použitý tovar)

  • hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná
  • obal bez poškodenia, médium bez škrabancov
  • zmluvná záruka 12 mesiacov

Popis nového produktu:

Zaujmite miesto na štartovej čiare a pripravte sa na tú najreálnejšiu a najpodmanivejšiu videohru zo série MotoGP všetkých čias! MotoGP V tej najlepšej podobe.

Užite si kompletnú sezónu 2021 so všetkými hlavnými oficiálnymi triedami, súpiskami a traťami. Cez 120 oficiálnych pretekárov, 20 oficiálnych okruhov a nové a vylepšené funkcie ako zavedenie penaltového pravidlá v podobe trestnej zákruty. Pripomeňte si históriu a všetky emócie z MotoGP vďaka viac ako 40 historickým pretekárom a ich ikonickým motorkám! Vaša kariéra, vaše pravidlá.

Vaša cesta na majstrovstvách začína od manažérskej kariéry. Založte si tím snov, pričom si môžete vybrať z oficiálnych tímov alebo si vytvoriť úplne nový, a potom si vyberte personál zo skúsených profesionálov, ktorí vám budú počas sezóny asistovať. Pomôžu vám robiť kľúčové rozhodnutia - napríklad vám pomôžu zohnať tú najlepšiu zmluvu alebo pochopiť, ktorú časť motocykla by bolo dobré rozvíjať. Dostaňte sa do triedy MotoGP alebo Moto2 a založte si a spravujte svoj vlastný juniorský tím. Myslite rýchlo, jazdite ešte rýchlejšie.

Keď môžete ovládať každý aspekt závodu, záleží na každom vašom rozhodnutí! Sledujte množstvo pohonných hmôt, ktoré natankujete do nádrže, teplotu bŕzd a opotrebenie pneumatík a robte kľúčové rozhodnutia podľa svojho závodného štýlu a podmienok pretekov. Pripravte sa na ten najviac strhujúci závodný zážitok, ale nenechajte sa príliš uniesť: pokiaľ z motorky spadnete, budete sa musieť čo najrýchlejšie zdvihnúť a znova nasadnúť. Počíta sa každá sekunda. Vyhrávajte štýlovo.

Či už ide o to, ako pretekáte, alebo ako vyzeráte, štýl je v MotoGP 21 kľúčový. Vystúpte z davu a predveďte svoj jedinečný štýl! Prispôsobte si prilbu, kombinézu, nálepky, závodné číslo a farby vďaka 5 neuveriteľným grafickým editorom! Akonáhle budete hotoví, podeľte sa o svoj dizajn s online komunitou alebo si vyskúšajte výtvory ostatných hráčov. A potom vyrazte na trať a ohromte všetkých svojím jazdným štýlom! Ale pozor, náš revolučný neurálny systém AI založený na strojovom učení je späť a obsahuje výrazné vylepšenia, takže sa pripravte objaviť nové tváre systému A.N.N.A. v tých najnapínavejších offline pretekoch všetkých čias! Posuňte zábavu na úplne novú úroveň a vyzvite ostatných hráčov online alebo si založte vlastnú súťaž v režime Race Director a užite si ten najplynulejší zážitok pre viac hráčov vďaka našim dedikovaným serverom.