MSI Radeon RX 5600 XT GAMING MX

predĺžená záruka na tento produkt je 3 mesiacov
3
Cena s DPH
329,99 €
Cena bez DPH: 274,99 €
 
Kód produktu: 412544
MSI

MSI Radeon RX 5600 XT GAMING MX [Radeon RX 5600 XT GAMING MX]

MSI-Radeon-5600-gaming-promo


MSI Radeon RX 5600 XT GAMING MX bola nadizajnovaná, aby vás očarila. GAMING séria kombinuje klasickú čiernu a tmavú šedú farbu a vytvára tak prémiový vzhľad.

Architektúra Radeon RDNA: DNA, ktorá poháňa a oživuje vaše hry, DNA, ktorá sa neustále sa vyvíja. Čipy z rady Radeon RX 5600 XT zabezpečia verné zážitky z hier s hlbokými explóziami, fyzikou, svetelnými efektami.
 • RDNA architektúra bola navrhnutá tak, aby vylepšila technológie ako Radeon Image Sharpening, Fidelity FX či Integer Display Scaling pre zobrazenie, z ktorého padajú sánky.
 • RDNA je nabitá mnohými ďalšími technológiami: Radeon Anti-Lag, AMD FreeSync technológia, ktorá redukuje trhanie obrazu či Radeon Software pre úžasnú odozvu a hĺbku hier. Radeon Boost zvyšuje obrazovú frekvenciu počas rýchlych pohybov, čím dodá potrebnú podporu výkonu bez dopadu na kvalitu.

  AMD-Radeon-chipRX


  Eliminácia trhania obrazu a lagovania: Vďaka podpore UHD a HDR si môžete užiť vyššie rozlíšenie a živšie farby, ktoré podporia váš herný zážitok.

  Chladič s dvojitým ventilátorom
 • Ventilátor MSI TORX 3.0 spoľahlivo udrží teplotu pod kontrolou. Dizajn kombinujúci klasické a disperzné lopatky zabezpečuje vyšší tlak vzduchu a urýchľuje prúdenie vzduchu smerom do chladiča.
 • Technológia Zero Frozr vypína a zapína ventilátor v závislosti od aktuálnej teploty. Hlavnou výhodou tohto vylepšenia je eliminovanie hlučnosti.
 • Umiestnenie a dostatočný počet tepelných podložiek účinne odvádzajú teplo k chladiču a zvyšujú tak jeho efektivitu.
 • Ďalšou podporou sú tepelné vodiče, ktoré odvádzajú teplo z jadra karty k chladiču a zabezpečujú tak maximálnu optimalizáciu chladenia.

  Vlastný návrh PCB: Výrobca vyhotovil vlastný návrh PCB, vďaka čomu zvýšil spoľahlivosť a využil vylepšené napájacie obvody. Grafickú kartu tým posunul až na hranicu jej možností.

  Software Dragon Center: Špeciálny MSI software vám umožní sledovať, ladiť a optimalizovať MSI komponenty v reálnom čase.

  MSI-Radeon-5600-XT-gaming-mx-front


  Parametre:
  Grafický čip Radeon RX 5600 XT
  Počet jednotiek jadra 2304
  Frekvencia jadra 1620 MHz (Boost)
  Pamäť GDDR6 6 GB
  Frekvencia pamäte 14000 MHz
  Pamäťové rozhranie 192-bit
  Rozhranie PCI Express 4.0
  Maximálne rozlíšenie 7680x4320
  Open GL 4.5
  DirectX 12 API
  Výstup 3x Display Port 1.4 + 1x HDMI 2.0b
  Maximálny počet monitorov 4
  Napájacie konektory 2 x 8-pin
  Odporúčané napájanie 450 W
  Rozmery 297 x 141 x 42 mm • Recenzie na MSI Radeon RX 5600 XT GAMING MX

  Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.