Natural Selection 2 CZ [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
9,99 €
Cena bez DPH: 8,33 €
 
Kód produktu: 449285
UnknownCZ titulky
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Natural Selection 2 CZ [Steam] [PC digital]

Stratégia sa stretáva so strelcom

Natural Selection 2 postaví mimozemšťana proti človeku v akčnom boji o prežitie. Ovládni ničivé zbrane ako námorník Frontiersman alebo sa staň xenomorfom ako smrteľná forma života Kharaa.

Natural Selection 2 je strieľačka z pohľadu prvej osoby a strategická hra v reálnom čase v jednom! Každý tím, mimozemský aj ľudský, má veliteľa. Veliteľ sa pozerá zhora na bojisko a vydáva rozkazy, umiestňuje štruktúry, zbiera zdroje, skúma technológiu a rozmiestňuje schopnosti.

Tu je niekoľko príkladov hrania: Ľudský veliteľ môže uväznenej námornej pechote zhodiť zdravotné balíčky a muníciu a nasadiť strážne zbrane, aby im pomohol brániť svoju pozíciu. Alebo by mimozemský veliteľ mohol vypestovať nový úľ, aby šíril zamorenie po novo zajatom území, čo by umožnilo rozmnoženiu ďalších mimozemských vajíčok...

Kľúčové vlastnosti:

 • Dve jedinečné strany
  Hráči mimozemšťanov sa rozhodnú vyvinúť do jednej z piatich foriem života: Rýchly, hrôzostrašný Skulk môže behať po stenách a svojimi čeľusťami spôsobovať obrovské škody. Lerkovia lietajú a nasadzujú plyny, aby podporili svojich spoluhráčov v boji. Rokliny liečia iné formy života a budujú tunely, hydra vežičky, steny a iné taktické stavby. Fades žmurká v boji a mimo neho a odháňa mariňákov obrovskými kosami. Napokon, obrí Onos je taký masívny a taký húževnatý, že ho nedokážu zložiť ani celé námorné jednotky.

  Mariňáci sa oháňajú puškami, brokovnicami, granátometmi, pištoľami a inými zbraňami. Hromady granátov môžu vyčistiť ventilačné šachty od záludných Skulkov, plameňomety skrátia prácu mimozemských štruktúr a zamorenia a zosilnenia, ktoré veliteľ upustí, zvyšujú efektivitu boja. Keď útok pešo nezabráni, námorníci môžu postaviť mohutné exosuity s minigunami a railgunmi a vybaviť jetpacky na vysokorýchlostné útoky na mimozemské Úle.


 • Dlhodobý vývoj
  Natural Selection 2 dostáva neustále aktualizácie. Tento rok, 2019, Unknown Worlds pokračuje vo vývoji nových funkcií, obsahu a vylepšení. Mod Tools Come Standard Natural Selection 2 prichádza so všetkými nástrojmi, ktoré sme použili pri tvorbe hry. Všetok herný kód je open source. To znamená, že môžete vytvárať a hrať nekonečné množstvo modov. Zverejňujte, zdieľajte a sťahujte mody zo Steam Workshop a automaticky sťahujte mody, keď sa pripojíte k modifikovaným hrám.


 • Názov vydavateľa: Unknown Worlds Entertainment
 • Názov vývojára Unknown Worlds Entertainment
 • Dátum vydania: 31.10.2012
 • Pegi: 16
 • Žáner: Akčná

  Minimálne požiadavky:
  Operačný systém: 7 64-Bit (SP1) / Windows 10 64-Bit
  Procesor: Dual-core processor 2.4 GHz (Intel Core 2 Duo, i3), 2.6 GHz (AMD Athlon or FX)
  Pamäť: 6 GB RAM
  Grafická karta: 2 GB VRAM, kombatibilná s DirectX11
  Pevný disk: 13 GB voľného miesta
  DirectX: Verzia 11
  Jedná sa o digitálnu verziu hry Natural Selection 2, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  © 2022, Unknown Worlds Entertainment. All rights reserved.

 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  CZ titulkyEN dabingDE titulky