OSLÁV S NAMI 20 ROKOV!
×

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch (Remastered) [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
49,99 €
Cena bez DPH: 41,66 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 417768
BandaiEN dabing
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch (Remastered) [Steam] [PC digital]

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch je neuveriteľný príbeh mladého chlapca menom Oliver, ktorý sa vydáva na strastiplnú cestu do paralelného sveta, aby sa stal mágom a navrátil svoju matku späť do ríše živých. Oliver získa na svojej ceste nových priateľov a adoptuje si množstvo roztomilých tvorov, ktoré obývajú svet a stará sa o ne, aby bojovali na jeho strane proti proti impozantným nepriateľom. • V hre Ni no Kuni sa spája preslávené herné štúdio LEVEL-5 s animáciami tímu Studio Ghibli a hudbou rovnako legendárneho Joe Hisaishiho, hudobného skladateľ mnohých Ghibli filmov. Výsledkom je RPG, ktoré skúsene kombinuje tieto impozantné elementy.
 • Počas svojich ciest s Oliverom sa môžete tiež ponoriť do sérií neuveriteľných prostredí, krajín a miest, ako keby ste vstupovali do sveta animovaného filmu vo videohre.
 • Výsledkom majstrovsta vývojárov v žánri, je hra, ktorá ponúka to najlepšie z RPG a ešte viac. Mapy bez obmedzenia pohybu, rôzne dopravné systémy, taktický, napriek tomu ľahko zvládnuteľný bojový systém a nespočetné množstvo vedľajších úloh, mini hier a bonusov.
 • Vstúpte do magického sveta Ni no Kuni, vydajte sa na cestu s Oliverom a stretávajte rôznych ľudí. Yoshiyuki Momose zo Studia Ghibli dohliadal na príbeh a in-game cut-scény a na mieste režíroval tiež motion capture sekvencie a vniesol všetky svoje odborné znalosti zo sveta animácií do príbehu hry.

 • Názov vydavateľa: BANDAI NAMCO Entertainment
 • Názov vývojára LEVEL-5 Inc.
 • Dátum vydania: 20.09.2019
 • Pegi: 12
 • Žáner: RPG

  Minimálne požiadavky:
  Operačný systém: Windows 7, 64-bit
  Procesor: Intel Core i3-2100 or AMD FX-4100
  Pamäť: 4 GB RAM
  Grafická karta: GeForce GTS 450 alebo Radeon HD 5750
  Pevný disk: 45 GB voľného miesta
  DirectX: Verzia 11
  Zvuková karta: Potrebná
  Jedná sa o digitálnu verziu hry Ni no Kuni: Wrath of the White Witch (Remastered), kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  Ni no Kuni Wrath of the White Witch™™ Remastered & ©LEVEL-5 Inc. Published by BANDAI NAMCO Entertainment America Inc. in the Americas. BANDAI NAMCO Entertainment

 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  EN dabingDE titulky

  Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách