Niceboy HIVE drops, bezdrôtové slúchadlá

Tento týždeň zakúpili 2 zákazníci
49,99 €
26,90 €
Cena bez DPH: 22,42 €
Kód produktu: 406020
NICEBOY

Niceboy HIVE drops, bezdrôtové slúchadlá [hive-drops]

Bluetooth Stereo Headset Niceboy Hive Drops

Bluetooth 5.0, výdrž až 12 hodín a dotykové ovládanie - všetko čo od svojich slúchadiel očakávate.

Ťažko nájdete true wireless slúchadlá za priaznivejšiu cenu, svojou kvalitou však Niceboy HIVE drops napriek tomu s prehľadom drží krok so slúchadlami oveľa vyšších cenových úrovní.

Prečo kúpiť Niceboy Hive Drops

  • Kvalitný prenos s Bluetooth 5.0 - Bezdrôtový prenos dát true wireless slúchadiel Niceboy HIVE drops je postavený na technológii Bluetooth v poslednej verzii 5.0., Navyše so zvýšenou rýchlosťou prenosu podľa štandardu EDR. To vo výsledku znamená minimalizáciu výpadkov, rýchlejšie spárovanie, dlhší dosah a nižšiu energetickú náročnosť slúchadiel.
  • Vyvážený zvuk s MaxxBass technológiou - Zo všemožných parametrov je koniec koncov najdôležitejšia vždy kvalita zvuku. Technológia MaxxBass a kvalitné komponenty u slúchadiel Niceboy HIVE drops znamenajú vyladený a vyvážený zvuk, ktorý u takto dostupných slúchadiel doslova vyrazí dych.
  • Vo vrecku 12 hodín počúvania - Slúchadlá Niceboy HIVE drops vydrží na jedno nabitie prehrávať až 3 hodiny. S elegantným a skladným nabíjacím boxom potom máte v slúchadlách celkom 12 hodín počúvania. Slúchadlá sa automaticky nabíjajú pri vložení do boxu. Samotný box disponuje dnes už takmer všade vyžadovaným USB-C portom.
  • Vodeodolnosť s IPX4 - Niceboy HIVE drops boli vytvorene s cieľom ponúknuť univerzálne slúchadlá pre všetky situácie. Preto boli vybavené stupňom ochrany IPX4, s ktorým sa so slúchadlami môžete vydať bez obáv do daždivého počasia alebo vziať si ich so sebou na behanie.
  • Jednoduchosť dotykového ovládania - Slúchadlá pre všetky situácie bežného dňa. Pre jednoduchosť ovládania ponúkajú slúchadlá Niceboy HIVE drops namiesto klasických tlačidiel intuitívne dotykové ovládanie. Slúchadlá navyše disponujú integrovaným mikrofónom pre bezdrôtové hovory. A s dotykovým ovládaním priamo zo slúchadiel ovládate prehrávanie, hlasitosť hudby alebo telefónne hovory.
Bluetooth Stereo Headset Niceboy Hive Drops

Technická špecifikácia

Model: Niceboy HIVE drops
Verzia bluetooth: 5.0 + EDR
Podporované profily Bluetooth: HFP, HSP, A2DP, AVRCP
Vodotesnosť: IPX4
Vzdialenosť prenosu: 10 m
Frekvencia: 20 Hz - 15 kHz
Citlivosť: 94dB ± 3dB
Reproduktor: 6 mm
Doba prehrávania na jedno nabitie: až 3 hodiny (pri 50% hlasitosť)
Kapacita batérie slúchadiel: 40mAh
Kapacita batérie nabíjacieho boxu: 300mAh

Obsah predajného balenia:

Slúchadlá Niceboy HIVE drops
nabíjací box
Náhradné nástavce do uší
USB-C kábel
Viacjazyčný manuál


Recenzie na Niceboy HIVE drops, bezdrôtové slúchadlá

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.