Niceboy HIVE XL

Tento týždeň zakúpili 4 zákazníci
59,99 €
23,99 €
Cena bez DPH: 19,99 €
Kód produktu: 389022
NICEBOY

Niceboy HIVE XL [hive-xl]

Pri počúvaní obľúbenej hudby Vás už nič nebude rušiť. Skvele izolujú ruchy okolia a vďaka veľkokapacitnej batérii vydrží až neuveriteľných 20 hodín.

Prečo kúpiť Bluetooth Stereo Headset Niceboy Hive XL

  • Sú to masívne slúchadlá, ktorých náušníky zakryjú celé uši. Vďaka tomu dochádza k silnému odhlučneniu okolitých ruchov pre nerušené počúvanie
  • O perfektný zvuk s hutnými basmi sa starajú moderné technológie na čele s MaxxBass. HIVE XL posúva počúvanie obľúbenej hudby na celkom iný level. Pôžitok z počúvania ešte umocní vysoký štandard spracovania slúchadiel.
  • Pohodlné počúvanie je podporené tiež kvalitnou konštrukciou a použitými materiálmi, počnúc polstrovaním na hlavovom moste až po mäkké náušníky
  • O spoľahlivý prenos zvuku sa stará Bluetooth 4.2, vďaka čomu môžete slúchadlá prepojiť s akýmkoľvek zariadení s Bluetooth technológiou
  • Sú osadenou veľkokapacitnou batériou a zároveň používajú moderné bluetototh 4.2, ktorý je extrémne šetrný pre spotrebu batérie. Môžete si tak vychutnávať nerušené počúvanie hudby až 20 hodín v kuse. Doba, ktorá predčí nejeden playlist.
  • Aby ste sa však nemuseli spoliehať iba na batériu a Bluetooth, sú slúchadlá Niceboy HIVE XL osadene aj vstupom pre audio kábel, ktorý je súčasťou balenia.
  • Slúchadlá Niceboy HIVE XL sú vyrobené z odolných, ale zároveň ľahkých materiálov, preto ich môžete brať kamkoľvek so sebou. Sú tiež veľmi pohodlné, čo z nich robí ideálneho spoločníka na cesty. Prednosťou je aj ich skladnosť, kedykoľvek ich nepotrebujete, jednoducho ich zložíte a schováte.

Technická špecifikácia

Model: Niceboy HIVE XL
Podporované profily Bluetooth: A2DP V.1.3, AVRCP v. 1.5., HFP v. 1.5
Frekvencia: 2,4GHz - 2,4835 GHz
Dosah prenosu: Až 10 metrov
Frekvenčná charakteristika: 20 Hz - 20 kHz
Citlivosť: 102 ± 3dB
Kapacita lítiové batérie: 500 mAh
Výdrž: až 20 hodín

Obsah predajného balenia:

Bluetooth (bezdrôtová) slúchadlá Niceboy HIVE XL
Viacjazyčný návod na obsluhu
Nabíjací microUSB kábel
Audio kábel AUX (3,5 mm)


Recenzie na Niceboy HIVE XL

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.